Wieszaki i pojemniki na ubrania

Wszystkie produkty w Wieszaki i pojemniki na ubrania: znaleziono 17 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

13
99
 

10 szt.

1,40 zł/1 szt.

15
00
 
19,99 zł najniższa cena

10 szt.

1,50 zł/1 szt.

-25%
5
00
 
6,98 zł najniższa cena

1 szt.

-28%
5
00
 
6,98 zł najniższa cena

1 szt.

-28%
5
00
 
7,98 zł najniższa cena

1 szt.

-37%
5
00
 
5,98 zł najniższa cena

1 szt.

-16%
9
00
 
9,00 zł najniższa cena

1 szt.

9
00
 
10,99 zł najniższa cena

1 szt.

-18%
9
00
 
9,00 zł najniższa cena

1 szt.

31
99
 

1 szt.

69
99
 

1 szt.

31
99
 

1 szt.

69
99
 

1 szt.

19
99
 

1 szt.

34
99
 

1 szt.

34
99
 

1 szt.

75
00
 
109,00 zł najniższa cena

1 szt.

-31%

z 1

Pojemniki i wieszaki na ubrania – zadbaj o organizację swojej garderoby

Funkcjonalna i przemyślana organizacja garderoby to klucz do utrzymania w niej porządku. Sporym ułatwieniem jest odpowiednie wyposażenie i gadżety, dzięki którym wszystko znajdzie swoje miejsce. Wieszaki na ubrania, pojemniki do szafy na bieliznę i inne funkcjonalne akcesoria pomogą wszystko dobrze zorganizować. Odpowiednio dobrane ułatwią codzienne kompletowanie ubioru, a przy okazji zadbają o kondycję swetrów, koszulek, sukienek i spodni. Sprawdź szeroki asortyment produktów w sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl.

Pojemniki na ubrania – niezawodny sposób na porządek w szafie

Plastikowe i tekturowe pojemniki na ubrania do szafy doskonale nadają się do segregowania odzieży i jej praktycznej organizacji. Podczas gdy przechowywanie sukienek i ciepłych swetrów jest stosunkowo proste i na szeroką skalę wykorzystuje się do tego wieszaki to zaprowadzenie ładu wśród drobniejszych akcesoriów, jak bielizna czy szaliki, jest już nieco trudniejsze. Pomogą w tym pojemniki do szafy na bieliznę i ubrania.

Pojemniki na bieliznę pozwolą na praktyczną segregację skarpetek, staników i innych elementów prywatnej garderoby. Umieszczone w oddzielnych pojemnikach sprawią, że z łatwością odnajdziesz każdą poszukiwaną rzecz. Pojemniki na ubrania świetnie nadają się również do przechowywania odzieży sezonowej. W duże pojemniki włóż zimowe kurtki i płaszcze i wyciąg je kiedy będą Ci potrzebne. Ukryte w pudełkach nie będą narażone na uszkodzenia. Warto dopasować pudełka do rozmiarów przechowywanej odzieży. Trafionym rozwiązaniem jest przyczepianie do pudełek karteczek z opisem zawartości – w ten sposób łatwo znajdziesz to, czego szukasz i zaoszczędzisz sporo czasu na żmudne poszukiwania.

Wieszaki na ubrania

Funkcjonalna organizacja garderoby to taka zrobiona z myślą o odpowiedniej ekspozycji odzieży, dzięki której już na pierwszy rzut oka wiesz, gdzie szukać ulubionej sukienki. Pomogą w tym drewniane lub plastikowe wieszaki na ubrania do szafy. Najlepiej sprawdzą się modele odpowiednio wyprofilowane, które nie będą odkształcać ubrań. Na co zwrócić uwagę wybierając wieszaki na ubrania do szafy? Wybierz model wytrzymały, który po powieszeniu na nim kurtki czy cięższego swetra nie będzie się odkształcał i wyginał. Pozwoli to zadbać o zachowanie wyjściowego kroju odzieży i sprawi, że posłuży na dłużej. Dobrze jest postawić na wieszaki profilowane na kształt ludzkich ramion.

Pojemniki i wieszaki na ubrania w sklepach Carrefour

Jeśli szukasz sposobów na funkcjonalną organizację garderoby sprawdź szeroki asortyment produktów dostępnych w sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl. Funkcjonalne pojemniki oraz wieszaki na ubrania do szafy sprawią, że dużo łatwiej będzie Ci utrzymać porządek i praktycznie zorganizować wszystkie elementy garderoby.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu