Florina Imbryk Moss 1 l

-30% w koszyku
Florina Imbryk Moss 1 l
Promocja obowiązuje do 15.07.2024
25
00
 
47,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1 szt.
25,00 zł/1 szt.

Florina Imbryk Moss 1 l

 

Imbryk Moss 1 l - nowoczesność z klasą

Imbryk Moss powstał z porcelany wzmacnianej durable. Przygotowuje się ją z nieco innych (niż zwykle w przypadku porcelany) składników i ich proporcji, a następnie wypala w temperaturze około 1300 stopni C. Dzięki temu powstaje surowiec, który łatwo formować. Ma on charakterystyczny kolor jasnego écru. Dzięki swej trwałości, odporności i wytrzymałości, nie straszne mu żadne wstrząsy, obtłuczenia czy szok termiczny. Możesz naczynie bezpiecznie myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

Dzbanek ten ma nowoczesny kształt, który urzeka minimalizmem i perfekcją subtelnych wykończeń. Jego niewątpliwą zaletą są wygodne uchwyty, szczególnie duże, stabilne ucho. Znacznie ułatwia ono nalewanie napoju do filiżanek.

Pojemność całkowita tego naczynia to 1300 ml, a użytkowa - 1 litr.

Imbryk Moss należy do unikatowej kolekcji naczyń, które odnajdą się w wielu różnych aranżacjach. Czy to pastelowa, romantyczna jadalnia, czy nowoczesna, geometryczna kuchnia, czy może wnętrze w stylu Art Deco. Czajnik ten jest jednym z 18 naczyń tej linii produktów. Kolekcja pozwala na na dowolne łączenie asortymentu i tworzenie własnej zastawy.


 

Specyfikacja:

  • Marka: Florina

  • Kod EAN: 5902719523014

  • Seria: Alta

 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu