Rekawiczki i ścierki

Wszystkie produkty w Rekawiczki i ścierki: znaleziono 13 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

3
99
 

5 szt.

0,80 zł/1 szt.

7
99
 

9 szt.

0,89 zł/1 szt.

4
99
 

3 szt.

1,66 zł/1 szt.

3
00
 
3,00 zł najniższa cena

2 szt.

1,50 zł/1 szt.

11
29
 

40 szt.

0,28 zł/1 szt.

2
49
 

5 szt.

0,50 zł/1 szt.

4
99
 

5 szt.

1,00 zł/1 szt.

6
49
 

3 szt.

2,16 zł/1 szt.

19
99
 

4 szt.

5,00 zł/1 szt.

4
99
 

10 szt.

0,50 zł/1 szt.

14
99
 

1 szt.

9
99
 

30 szt.

0,33 zł/1 szt.

4
99
 

3 szt.

1,66 zł/1 szt.

z 1

Rękawiczki i ścierki – niezawodny sposób na domowe porządki

Sprzątanie zazwyczaj nie kojarzy się z przyjemnością. Istnieją jednak sprawdzone sposoby na to, by je sobie ułatwić. Wystarczy zaopatrzyć się w dobrej jakości akcesoria, takie jak rękawiczki ochronne i rękawice kuchenne oraz ściereczki o szerokim zastosowaniu. Inwestycja w kilka praktycznych drobiazgów zwróci się z nawiązką! Gdzie szukać odpowiednich produktów? Szeroki wybór znajdziesz w sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl.

Rękawice kuchenne i ochronne – niezbędnik, który zawsze się przydaje

Rękawice ochronne przydają się w wielu domowych sytuacjach. W końcu proces sprzątania to spore wyzwanie dla dłoni, które narażone są na ciągły kontakt z silnymi detergentami i wodą. Jeśli więc zależy Ci na tym, by zadbać o dobrą kondycję skóry dłoni, a przy okazji zachować wysoką higienę pracy naucz się sprzątać w rękawicach i zaopatrz swój przybornik w zapasowe pary. Jakie rękawiczki wybrać? Ważne, by dopasować je do charakteru wykonywanej czynności.

Podczas przygotowywania posiłków warto założyć na dłonie rękawice kuchenne. Będą odpowiednią zaporą pomiędzy bakteriami, które mogą znajdować się na dłoniach, a żywnością. Rękawice kuchenne znacznie zwiększą przez to higienę pracy, a przy tym zlikwidują konieczność bezpośredniego kontaktu skóry z różnymi produktami np. mięsem. Dobrze sprawdzą się te wykonane z lateksu, które mają formę jednorazówek. Dzięki temu, że wykonane są z cienkiej warstwy gumy, ściśle przylegają do skóry i paznokci, przez co zapewniają wysoką swobodę ruchów i nie zaburzają czucia, co sprawia, że mając je na dłoniach możesz wykonywać nawet bardzo precyzyjne zadania.

Do sprzątania (mycia podłóg, naczyń, toalety i urządzeń sanitarnych) lepiej wybrać grube rękawice wielokrotnego użytku. Wykonane z grubej gumy lepiej zabezpieczą skórę przed silnymi środkami chemicznymi i z powodzeniem będzie można użyć je kilka razy. Na sklepowych półkach znajdziesz modele dostępne w kilku rozmiarach, a nawet kolorach.

Ściereczki do sprzątania i ściereczki do kuchni

Różnego rodzaju ściereczki to swoisty niezbędnik każdego wyposażenia mieszkania. Ten podstawowy ekwipunek ma wiele zastosowań. Producenci oferują swoim klientom modele przeznaczone do czyszczenia różnych powierzchni. Jakie warto mieć w zanadrzu?

Kompletując akcesoria do sprzątania postaw na ściereczki do kurzu i ściereczki do szyb. Te dwa podstawowe modele znacznie ułatwią codzienne porządki i sprawią, że zrobisz wszystko szybciej i… skuteczniej! Odpowiednią pomoc w kuchni zapewnią ściereczki kuchenne, a konkretnie ściereczki do naczyń. Dzięki specjalnej tkaninie i zastosowanej powłoce z łatwością przywrócisz czystość i błysk szklanym elementom i pozbędziesz się uporczywych i nieestetycznych zacieków. Podczas zakupów warto też zwrócić uwagę na ściereczki do podłogi, które cechują się wysoką chłonnością i miękkością, przez co nie ma ryzyka porysowania nawet najbardziej delikatnych powierzchni podłogi.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu