Wtyczka Smart WiZ Wifi

Wtyczka Smart WiZ Wifi
74
99
 
1 szt.
74,99 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Wtyczka Smart WiZ Wifi

Dzięki wtyczce Smart WiZ możesz sterować każdym gniazdkiem. Wystarczy podłączyć do wtyczki WiZ urządzenie, aby sterować nim za pomocą smartfona lub głosu. Dzięki harmonogramom możesz dopasować pracę urządzeń do swojej codziennej rutyny i oszczędzać energię. Już nigdy nie będziesz się martwić, czy w domu zostały zapalone światła lub włączone urządzenia, ponieważ możesz to szybko sprawdzić na swoim smartfonie.


Łatwa konfiguracja
Czy chciałbyś mieć oświetlenia, którym możesz sterować za pomocą aplikacji na telefonie? System inteligentnego oświetlenia WiZ możesz połączyć z domowym routerem Wi-Fi i nie wymaga on żadnych dodatkowych urządzeń. Wystarczy podłączyć nowe źródło światła, pobrać aplikację WiZ i gotowe. Proste, prawda?


Steruj każdym gniazdkiem
Dzięki inteligentnej wtyczce każde gniazdko w Twoim domu będzie współpracować z systemem inteligentnego oświetlenia WiZ. Jeśli korzystasz z innych źródeł światła niż WiZ, np. oświetlenia choinkowego w Święta, to z pomocą wtyczki będzie ono współpracować z całym systemem. A Ty będziesz mógł zarządzać wszystkim z poziomu aplikacji.

Popularne z kategorii Żarówki
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu