Filtry

Marki

Typ

Inne

Wszystkie produkty w Inne: znaleziono 1 produkt

Sortuj po:

Najpopularniejsze

16
79
 

0,58 kg

28,95 zł/1 kg

z 1

„Mięso”… bez mięsa – parówki i szynki dla wegetarian i wegan

 

„Wyroby wędliniarskie” – to brzmi jak kategoria zarezerwowana wyłącznie dla „mięsożerców”. Nic bardziej mylnego! Wyroby dla wegetarian, oparte na równie pożywnych co mięso białkach roślin strączkowych, zajmują istotne miejsce w naszej ofercie!

 

Do wyrobu bezmięsnych wędlin wykorzystano przede wszystkim połączenie białek pszennego i grochowego oraz soi. Nie zabrakło oczywiście przypraw czy takich dodatków, jak pomidory, papryka czy czosnek. Wszystko dla zapewnienia pełni smaku wyrobom, które polubią także miłośnicy tradycyjnych kiełbas i szynek. Wartość energetyczna tych produktów jest taka, że z powodzeniem mogą być one zamiennikami białka zwierzęcego. Bezmięsne wyroby, takie jak parówki, kabanosy, szynka czy kebab to idealna propozycja dla wegetarian i wegan.

 

Kiełbasa bezmięsna – do czego ją dodać?

 

Bezmięsne wyroby wędliniarskie doskonale zastępują produkty mięsne w różnorodnych daniach. Kiełbasę czy kabanosa bezmięsnego można dodać do jajecznicy (dla wegetarian) czy tofucznicy (dla wegan), bezmięsne parówki spokojnie można skonsumować tradycyjnie z keczupem bądź zapiec z serem lub tofu, a bezmięsny kebab pasuje do burgerów, pizzy czy tortilli lub chlebków, w które zawija się klasyczny kebab. Bezmięsny boczek idealnie będzie się czuł w spaghetti, a bezmięsną białą kiełbasę dodasz do pysznego żurku wege. Pomysłów jest co niemiara!

 

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy wyroby bezmięsne takich marek jak:

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu