Wędzonki drobiowe

Wszystkie produkty w Wędzonki drobiowe: znaleziono 1 produkt

Sortuj po:

Najpopularniejsze

18
53
 

~ 0,65 kg

28,50 zł/1 kg

z 1

Najlepsze wędzonki drobiowe

Wędzonki to produkty mięsne, które otrzymuje się w wyniku wędzenia. To jednocześnie sposób konserwacji i przetwarzania mięsa. Takie produkty są smaczne i lubiane w Polsce. Często kojarzy się je wyłącznie z wędlinami, które powstały z wieprzowiny, ale bardzo smaczne są także wędzonki  drobiowe. 
Wielu preferuje żywność z drobiu ze względu na jego delikatny smak i wartości odżywcze. Z bogatym wyborem takich artykułów można się zapoznać w kategorii Wędzonki drobiowe na carrefour.pl.

Wędzonki drobiowe – dlaczego warto?

Wędzonki są artykułem, który chętnie spożywamy głównie ze względu na atrakcyjny smak i zapach. To tradycyjne produkty w polskiej kuchni, które pojawiają się na naszych stołach na co dzień i od święta. Popularnością cieszą się m.in. wędzonki drobiowe. Dzięki takiemu przygotowaniu mięsa, np. z kurczaka, zyskuje ono wyjątkowy aromat, złocistobrązowy kolor i wyraźny smak. W takiej postaci dostępne są m.in. ćwiartka z kurczaka, podudzie, udo czy filecik. 
Wędzonki drobiowe mają wiele zastosowań. Mogą trafić na kanapki, stanowić dodatek do sałatek i past jajecznych. Mogą być także składnikiem zapiekanki, zupy ogórkowej lub kapuśniaku czy wytrawnych babeczek.

Wędzonki drobiowe – wartości odżywcze

Produkty z drobiu są chętnie wybierane ze względu na to, że dostarczają naszemu organizmowi wielu niezbędnych składników odżywczych – jakich i ile, to zależy od rodzaju mięsa. Wędzonki drobiowe z kurczaka zawierają dużą ilość białka, witaminy z grupy B, a także A, D i E. To produkty chętnie kupowane przez sportowców, a także osoby, które są na diecie i pracujące nad rozbudową tkanki mięśniowej. 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu