Filtry

Marki

Szynki

Znaleziono: 1 produkt

Sortuj po:

Najpopularniejsze

5
99
 

0,1 kg

59,90 zł/1 kg

z 1

Najlepsze szynki dla dzieci

Wędliny są produktem, który pojawia się w diecie najmłodszych z czasem. To smaczny dodatek do kanapek, który jest także składnikiem wielu sałatek i dań. Wybierając takie artykuły dla dzieci, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jakość produktu. Obowiązkowo sprawdźmy jego skład. Z bogatym asortymentem takich artykułów możemy się zapoznać w kategorii Szynki dla dzieci na carrefour.pl. 

Szynki dla dzieci – jak wybrać?

Produkty spożywcze dla dzieci powinny być najwyższej jakości, dlatego obowiązkowo musimy zwracać uwagę na skład. Na pierwszej pozycji wśród składników musi się znaleźć mięso, a jego udział w szynce powinien być jak największy – najlepiej, aby wynosił co najmniej 80 proc. 
Ważne jest również samo mięso – dla maluchów lepszym rozwiązaniem od tłustszej wieprzowiny jest drób. Najlepiej, aby szynki dla dzieci nie zawierały konserwantów i wypełniaczy. Poza tym oczywiście ważny jest smak produktu, ale o tym maluch przekona się dopiero, kiedy skosztuje wędliny na kanapce lub w inny sposób. Warto stawiać na artykuły spożywcze renomowanych producentów – takie proponujemy w tej kategorii.

Szynki dla dzieci – jak podawać?

Najpopularniejszym sposobem podawania dzieciom tego produktu jest oczywiście przyrządzanie kanapek, które należą do ulubionych posiłków maluchów. W takim przypadku, poza postawieniem na wysokiej jakości szynki, warto wzbogacić ten posiłek innymi wartościowymi artykułami, a przede wszystkim – warzywami. Sprawią one, że kanapka będzie atrakcyjnie wyglądać, a przy okazji dostarczy do organizmów maluchów jeszcze więcej witamin i minerałów. 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu