Filtry

Marki

Typ

Najlepsze parówki dla dzieci

4 produkty w kategorii

z 1

Sortuj po:

Najpopularniejsze

Sokołów Sokoliki Produkt drobiowy 140 g
0,14 kg
21,36 zł/1 kg
2,99 zł
Drobimex Drobisie Drobisiowe paróweczki z kurcząt 250 g
0,25 kg
17,16 zł/1 kg
4,29 zł
Drobimex Drobisie Drobisiowe parówki z kurcząt 170 g
0,17 kg
19,35 zł/1 kg
3,29 zł
Indykpol Parówki Jedyneczki 200 g
0,2 kg
23,45 zł/1 kg
4,69 zł

z 1

Parówki na dziecięce śniadanie? Tylko najlepsze!

 

Wiele dzieci lubi parówki. Jednak parówka parówce nierówna. W naszej ofercie staramy się dobierać produkty znanych i sprawdzonych marek, które dokładają szczególnych starań, aby produkty dla dzieci były zdrowe, lekkostrawne i delikatne.

 

Jak wybrać dobre i zdrowe parówki?

 

Zanim kupisz opakowanie parówek, sprawdź ich skład. Jako pierwsza Twoją uwagę powinna przykuć zawartość mięsa. Na pewno nie może być niższa niż 80% składu całego produktu, a najlepiej, aby sięgała 90%. Produkt nie powinien zawierać fosforanów czy wzmacniaczy smaku, wystrzegaj się także nadmiaru substancji konserwujących. Najlepiej przyjąć zasadę – im krótszy skład, tym lepiej.

 

Z czym jeść parówki?

 

Jak parówka to z ketchupem? Czemu nie, ale podobnie jak w przypadku parówek, zwracaj uwagę na skład – nie powinny w nim figurować stabilizatory, konserwanty, syrop glukozowo-fruktozowy czy mąka. Sprawdzaj, z jakiej ilości pomidorów wyprodukowano ketchup.

 

Warto połączyć parówki z warzywami i stworzyć z nimi zdrową kompozycję śniadaniową bazującą na kolorach i interesujących dla dziecka kształtach; do parówek pasuje oczywiście także ser żółty. Możesz wybrać taki, który będzie się „ciągnął” po upieczeniu, np. mozzarella czy gouda.

 

W naszej ofercie znajdziesz wyroby takich marek jak: