Filtry

Marki

Typ

Kiełbasy dla dzieci

Znaleziono: 5 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

0,04 kg

109,75 zł/1 kg

4,39 zł

0,14 kg

54,21 zł/1 kg

7,59 zł

0,09 kg

54,33 zł/1 kg

4,89 zł

0,09 kg

54,33 zł/1 kg

4,89 zł

0,36 kg

25,53 zł/1 kg

9,19 zł

z 1

Ulubione kiełbaski dla dzieci

 

Wyborem kiełbasek odpowiednich dla dzieci musi rządzić podobna zasada jak przy wyborze innego rodzaju wędlin – patrz na skład i stawiaj na produkty o jak największej zawartości mięsa. Kiełbaski powinny zawierać około 90% mięsa. I najlepiej, aby lista wszystkich składników była jak najkrótsza. Wystrzegaj się fosforanów. Kiełbasa naturalnie musi zawierać tłuszcz, ale nie powinno go być zbyt dużo.

 

Kabanoski dla dzieci

 

Kabanoski – cieńsza wersja kiełbasek – są szczególnie lubiane przez dzieci. Również one mogą być nie tylko smaczne, ale i zdrowe! Mogą stanowić element śniadania (z naturalnym ketchupem), możesz pokroić je na mniejsze kawałki i wraz z serem, ogórkiem, papryką, oliwką czy innymi drobnymi smakołykami zrobić koreczki. Kabanos może także być przekąską samą w sobie.

 

Jakie kabanosy mogą jeść dzieci?

 

Jak znaleźć dobre kabanosy? Zwróć uwagę na ilość mięsa wykorzystaną do wyrobu kabanosów. Ponieważ kabanosy są poddawane suszeniu, waga tych kiełbasek powinna być niższa niż pierwotna ilość mięsa wykorzystana do ich wyrobu. Np. ze 145 g mięsa powstało 90 g kabanosów – to bardzo dobry wynik.

 

Unikaj kabanosów z długim składem. Nie powinny znaleźć się w nim fosforany, wzmacniacze smaku, sztuczne aromaty czy azotyn sodu. Na szczęście na rynku jest coraz więcej naturalnych kabanosów odpowiednich dla najmłodszych (i nie tylko).

 

W naszej ofercie znajdziesz wyroby takich marek jak: