Rabat nawet 10% za zakupy w Carrefour w poniedziałki i piątki z kartą kredytową Carrefour Mastercard®!

Z kartą kredytową Carrefour Mastercard® w każdy poniedziałek i piątek za zakupy w Carrefour otrzymasz nawet 10% rabatu w postaci e-Bonu na kolejne zakupy!!
Możesz zyskać nawet 30 zł w postaci e-Bonu na kolejne zakupy.

Czas trwania: od 2.01.2019 r. do 30.06.2019 r.

premia 10% za zakupy w poniedziałki i piątki

Jak zyskać premię? To proste:
  • Zrób zakupy w dowolnym hipermarkecie Carrefour lub supermarkecie Market w poniedziałek lub piątek
  • Zapłać za zakupy kartą kredytową Carrefour Mastercard®

Sprawdź w tabeli poniżej ile możesz zyskać płacąc w Carrefour kartą kredytową Carrefour Mastercard®:


korzystne zakupy w Carrefour

Promocja obowiązuje we wszystkich supermarketach i hipermarketach Carrefour. W tych sklepach zrealizujesz również otrzymany od kasjera e-Bon płacąc nim za swoje zakupy.

RRSO wynisi 16,87%


Nie masz jeszcze karty kredytowej Carrefour Mastercard®?

 

Wypełnij formularz

Nie masz jeszcze karty kredytowej Carrefour Mastercard®? Zamów kartę już dziś.

 

Dowiedz się więcej

nr infolinii: (+48 22) 134 00 04 (opłata za połączenie wg cennika operatora)

 

Chcesz nawiązać stałą współpracę?

Zamów kartę kredytową Carrefour Mastercard® w dowolnym punkcie "Usługi finansowe" Carrefour

Regulamin promocji "Zyskaj rabat do 10%"Organizatorem promocji „Rabat nawet 10%” jest Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Regulamin promocji dostępny jest w punktach „Usługi finansowe” Carrefour, w Punktach Obsługi Klienta, pod numerem infolinii: +48 22 134 00 04 dostępnym w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 (opłata za połączenie zgodna z cennikiem Twojego operatora) oraz na www.carrefour.pl. Promocja dotyczy tylko transakcji na kwotę minimum 50 zł brutto (cena po uwzględnieniu rabatów naliczanych bezpośrednio przy kasie) zapłaconych kartą kredytową Carrefour Mastercard® i nie obejmuje transakcji rozkładanych na raty, zakupu paliwa, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, produktów imitujących te wyroby, symboli związanych z używaniem tytoniu, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych, doładowań energetycznych i telefonicznych, produktów do początkowego żywienia niemowląt, alkoholu i towarów, których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego (z wyjątkiem piwa), produktów, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny, np. płatności w ramach usługi „Moje Rachunki”, zakupu ubezpieczeń, kart podarunkowych, lotto oraz wypłaty gotówki w ramach usługi „Cashback”. e-Bony o wartości od 5 zł do 30 zł są do wykorzystania w hipermarketach Carrefour lub supermarketach Market oraz na stacjach paliw Carrefour. Wartość e-Bonu uzależniona jest od kwoty zapłaconej kartą. e-Bony nie są realizowane w kasach samoobsługowych. RRSO wynosi 16,87%. Przez RRSO należy rozumieć Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania obliczoną na podstawie reprezentatywnego przykładu. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 (NIP: 937-00-08-168) współpracuje z Bankiem BGŻ BNP Paribas S.A. (NIP: 526-10-08-546) i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny i kartę kredytową. „Usługi finansowe” Carrefour to marka, pod którą Bank BGŻ nBNP Paribas S.A. oferuje usługi finansowe dla klientów Carrefour.