Zyskaj nawet 400 zł na zakupy w Carrefour!

Karta kredytowa Carrefour Mastercard (RRSO= 16,87%)  to bardzo przydatne narzędzie finansowe. Z naszą Kartą możesz cieszyć się wyjątkowymi promocjami i dodatkowo zyskać nawet 400 zł To nasza nowa oferta której nie możesz przeoczyć.

extra voucher

Proste warunki i ekstra nagroda! 

 

Regulamin promocji „EKSTRA VOUCHER ZA ZAŁOŻENIE KARTY CARREFOUR MASTERCARD”

 

Informacje dotyczące Promocji i Regulamin Promocji można otrzymać w POK w Placówkach, w PUF, na stronie internetowej www.carrefour.pl. Ponadto informacje w przedmiocie Promocji i treści Regulaminu udzielane są pod numerem infolinii +48 22 134 00 04 dostępnym w 7 dni w tygodniu; 24h na dobę (pn – pt 8: 00 – 20: 00 pełna obsługa, w nocy, w weekendy i w święta – ograniczony zakres obsługi) (koszt połączenia jest zgodny ze stawką operatora).

Promocja trwa od 05.09 do 31.12.2018 r.


Zamów kartę kredytową Carrefour Mastercard®

 

Wypełnij formularz

Nie masz jeszcze karty kredytowej Carrefour Mastercard®? Zamów kartę już dziś.

 

Dowiedz się więcej

nr infolinii: (+48 22) 134 00 04 (opłata za połączenie wg cennika operatora)
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00

 

Chcesz nawiązać stałą współpracę?

Zamów kartę kredytową Carrefour Mastercard® w dowolnym punkcie "Usługi finansowe" Carrefour

*Promocja „Extra Voucher za założenie karty Carrefour Mastercard” łączy się z innymi promocjami. Voucher – kupon z unikalnym kodem promocyjnym o wartości 100 zł, wydawany Uczestnikowi zgodnie z warunkami określonymi w Regulaminie promocji „Extra Voucher za założenie karty Carrefour Mastercard”; umożliwiający – na warunkach opisanych w tym Regulaminie wymianę na e-bon Carrefour. Voucher 100 zł podlega wymianie na e-bon wyłącznie w hipermarketach Carrefour i supermarketach Market podczas kolejnych zakupów Uczestnika na kwotę minimum 100 zł brutto, płatnych Kartą oraz wyłącznie w terminie na nim określonym.. RRSO: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO). Kalkulacja została dokonana na dzień 03.08.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Założenie karty następuje poprzez zawarcie umowy o kartę kredytową Carrefour Mastercard jest uzależnione od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Organizatorem Programu mamBONUS jest Bank BGŻ BNP Paribas S.A. Szczegóły dotyczące programu mamBONUS, w tym Regulamin dostępne na www.mambonus.pl. Program mamBONUS obowiązuje przez czas nieokreślony. Organizator może zakończyć Program podając informacje o jego zakończeniu na stronie internetowej: https://mambonus.pl/regulaminy z co najmniej dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Organizatorem promocji „Extra Voucher za założenie karty Carrefour Mastercard” jest Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Promocje nie obejmują wybranych produktów, m.in. alkoholu i wyrobów tytoniowych. Pełna lista w regulaminie promocji. Regulaminy promocji dostępne są w punktach „Usługi finansowe” Carrefour, w Punktach Obsługi Klienta oraz na www.carrefour.pl. Materiał ma charakter reklamowy i informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie przy ul. Targowej 72; (NIP: 937-00-08-168) współpracuje z Bankiem BGŻ BNP Paribas S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Kasprzaka 10/16 i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny i kartę kredytową. „Usługi finansowe” Carrefour to marka, pod którą Bank BGŻ BNP Paribas S.A. oferuje usługi finansowe dla klientów Carrefour. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny – nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeks cywilny. Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie przy ul. Targowej 72; (NIP: 937-00-08-168) współpracuje z Bankiem BGZ BNP Paribas S.A. (NIP: 526-10-08-546) i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny i kartę kredytowa. „Usługi finansowe” Carrefour to marka, pod która Bank BGZ BNP Paribas S.A. oferuje usługi finansowe dla klientów Carrefour.