Voucher na start

Szanowni Państwo,
W odniesieniu do pkt. III.4 Regulaminu promocji „Voucher na start” z dnia 2 stycznia 2018 r. informujemy, że promocja zostaje przedłużona do dnia 30 czerwca 2018 r. na niezmienionych warunkach.
Informacje dotyczące Promocji i Regulamin Promocji można otrzymać w POK w Placówkach, w PUF, na stronie internetowej www.carrefour.pl. Ponadto informacje w przedmiocie Promocji i treści Regulaminu udzielane są pod numerem infolinii +48 22 134 00 04 dostępnym w 7 dni w tygodniu; 24h na dobę (pn – pt 8: 00 – 20: 00 pełna obsługa, w nocy, w weekendy i w święta – ograniczony zakres obsługi) (koszt połączenia jest zgodny ze stawką operatora).


Z poważaniem,
Zespół Usług Finansowych Carrefour

Voucher na start

RRSO wynosi 17,32%

 

Regulamin promocji Voucher na start

 

Wyrób kartę kredytową Carrefour Mastercard i zleć przelew z rachunku karty na spłatę zadłużenia z tytułu umowy o kartę w innym Banku na minimum 300 zł, a otrzymasz Voucher na start o wartości 50 zł na następne zakupy w hipermarketach i supermarketach Carrefour.

Promocja trwa do 30.06.2018 r. lub do wyczerpania liczby Voucherów.

Pula Voucherów jest ograniczona i wynosi 24 000 sztuk.

Extra Voucher na start

Informujemy, że od 02 maja w ofercie jest dostępna nowa promocja  „Extra Voucher na start”.
Informacje dotyczące Promocji i Regulamin Promocji można otrzymać w POK w Placówkach, w PUF, na stronie internetowej www.carrefour.pl. Ponadto informacje w przedmiocie Promocji i treści Regulaminu udzielane są pod numerem infolinii +48 22 134 00 04 dostępnym w 7 dni w tygodniu; 24h na dobę (pn–pt 8:00–20:00 pełna obsługa, w nocy, w weekendy i w święta – ograniczony zakres obsługi) (koszt połączenia jest zgodny ze stawką operatora).

Regulamin promocji „Extra Voucher na start

Wyrób kartę kredytową Carrefour Mastercard i zleć przelew z rachunku karty na spłatę zadłużenia z tytułu umowy o kartę w innym Banku na minimum 500 zł, a otrzymasz dwa Vouchery po 50 zł na start na następne zakupy w hipermarketach i supermarketach Carrefour. Łączna wartości Voucherów wynosi 100 zł.


Promocja trwa do 30.06.2018 r.

Promocje „Voucher na start” oraz  „Extra Voucher na start” nie łączą się.


Zamów kartę kredytową Carrefour Mastercard®

 

Wypełnij formularz

Nie masz jeszcze karty kredytowej Carrefour Mastercard®? Zamów kartę już dziś.

 

Dowiedz się więcej

nr infolinii: (+48 22) 134 00 04 (opłata za połączenie wg cennika operatora)

 

Chcesz nawiązać stałą współpracę?

Zamów kartę kredytową Carrefour Mastercard® w dowolnym punkcie "Usługi finansowe" Carrefour

Promocja „Voucher na start” obowiązuje do 30.06.2018 r. Regulamin promocji dostępny jest w punktach „Usługi finansowe” Carrefour, w Punktach Obsługi Klienta, pod numerem infolinii: 22 134 00 04 (opłata za połączenie zgodna z cennikiem Twojego operatora), od 8.00 do 20.00 oraz na www.carrefour.pl. Promocja dotyczy klientów, którzy zawrą umowę o kartę kredytową oraz zlecą przelew środków pieniężnych z rachunku Karty na spłatę zadłużenia z tytułu umowy o kartę w innym Banku na minimum 300 zł. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Przez RRSO należy rozumieć Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania obliczoną na podstawie reprezentatywnego przykładu. Voucher nie upoważnia do otrzymania e-Bonu przy transakcjach rozkładanych na raty, zakupie paliwa, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, produktów imitujących te wyroby, symboli związanych z używaniem tytoniu, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych, doładowań energetycznych i telefonicznych, produktów do początkowego żywienia niemowląt, alkoholu i towarów, których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystują podobieństwo lub są tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego (z wyjątkiem piwa), produktów, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny, np. płatności w ramach usługi „Moje Rachunki”, zakupie ubezpieczeń, kart podarunkowych, lotto oraz wypłacie gotówki w ramach usługi „Cashback”. Carrefour Polska Sp. z o.o. świadczy w imieniu i na rzecz Banku usługi związane z działalnością bankową w zakresie oferowania, przygotowywania i zawierania umów kredytu konsumenckiego. „Usługi finansowe” Carrefour to marka, pod którą Bank BGŻ BNP Paribas S.A. oferuje usługi finansowe dla klientów Carrefour. Materiał ma charakter reklamowy i informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.