Załóż Kartę Kredytową Carrefour Mastercard i odbierz walizkę*

Karta kredytowa Carrefour Mastercard® (RRSO = 17,32%) to nie tylko swoboda podczas codziennych zakupów, ale również wsparcie w przypadku niezaplanowanych wydatków. 
Ciesz się z wyjątkowych promocji, odbierz walizkę, która będzie idealna na wakacje!

zaloz karte i odbierz walizke

RRSO wynosi 17,32%

 

Regulamin promocji „Załóż Kartę Kredytową Carrefour Mastercard i odbierz walizkę”

 

Uczestnik otrzyma Nagrodę, jeśli w okresie liczonym od daty zawarcia Umowy o kartę wykona Transakcje Kartą na łączną kwotę min. 200 zł. w okresie do końca drugiego okresu rozliczeniowego po założeniu Karty. Odebranie Nagrody będzie możliwe na platformie mamBONUS znajdującej się pod adresem www.mambonus.pl po  zarejestrowaniu się w programie na stronie www.mambonus.pl w ciągu 3 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na platformie www.mambonus.pl w ciągu 5 dni roboczych od daty zaksięgowania Transakcji Kartą. Walizka pokazana na materiale jest przykładowa. Kolor i model wysłanej walizki jest losowy.

Promocja trwa od 01.07 do 31.08.2018 r.

Promocja nie łączy się z akcją „Karta kredytowa Mastercard z kartą paliwową BP”.

Informacje dotyczące Promocji i Regulamin Promocji można otrzymać w POK w Placówkach, w PUF, na stronie internetowej www.carrefour.pl. Ponadto informacje w przedmiocie Promocji i treści Regulaminu udzielane są pod numerem infolinii +48 22 134 00 04 dostępnym w 7 dni w tygodniu; 24h na dobę (pn – pt 8: 00 – 20: 00 pełna obsługa, w nocy, w weekendy i w święta – ograniczony zakres obsługi) (koszt połączenia jest zgodny ze stawką operatora).

Zamów kartę kredytową Carrefour Mastercard®

 

Wypełnij formularz

Nie masz jeszcze karty kredytowej Carrefour Mastercard®? Zamów kartę już dziś.

 

Dowiedz się więcej

nr infolinii: (+48 22) 134 00 04 (opłata za połączenie wg cennika operatora)
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00

 

Chcesz nawiązać stałą współpracę?

Zamów kartę kredytową Carrefour Mastercard® w dowolnym punkcie "Usługi finansowe" Carrefour

*Przez założenie karty kredytowej Carrefour Mastercard należy rozumieć zawarcie Umowy o Kartę Kredytową w jednym z punktów „Usług Finansowych” Carrefour, o których mowa w Regulaminie Sprzedaży Premiowej „Załóż kartę Carrefour Mastercard i odbierz walizkę” Udzielenie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta.
Przez RRSO należy rozumieć Rzeczywista Roczna Stopę Oprocentowania obliczona dla umowy o kartę, na podstawie reprezentatywnego przykładu na dzień 28.05.2018 r. Przez dokonanie transakcji rozumie się dokonanie płatności karta Carrefour Mastercard za łącznie min. 200 zł w ciągu pierwszych dwóch okresów rozliczeniowych od założenia Karty. Informacje dotyczące kosztów korzystania z karty znajdują się w Tabeli oprocentowania, opłat i prowizji dostępnej na: https://www.bgzbnpparibas.pl/repozytorium/umowy-i-regulaminy/produkty-banku-bgz-bnp-paribas-sa, w punktach „Usługi finansowe” Carrefour, w Punktach Obsługi Klienta oraz na www.carrefour.pl. Organizatorem Programu mamBONUS jest Bank BGZ BNP Paribas S.A. Aby odebrać walizkę lub inna nagrodę za 30 000 punktów należy przystąpić do programu mamBONUS na stronie internetowej www.mambonus.pl, gdzie dostępne są również szczegóły dotyczące Programu oraz Regulamin. Program mamBONUS obowiązują przez czas nieokreślony. Organizator może zakończyć Program podając informacje o jego zakończeniu na stronie internetowej: https://mambonus.pl/regulaminy z co najmniej dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Punkty w ramach programu mamBONUS nie będą naliczane za transakcje polegające na zasileniu instrumentu lub rachunku płatniczego, wyłączone w definicji „Transakcji Karta” określonej w Regulaminie mamBONUS. Szczegóły w Regulaminie Sprzedaży Premiowej „Załóż kartę Carrefour Mastercard i odbierz walizkę” dostępnym na: https://www.bgzbnpparibas.pl/repozytorium/umowy-i-regulaminy/ produkty-banku-bgz-bnp-paribas-sa oraz na www.carrefour.pl. Walizka pokazana na ulotce jest przykładowa. Kolor i model wysłanej walizki jest losowy. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny – nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeks cywilny. Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie przy ul. Targowej 72; (NIP: 937-00-08-168) współpracuje z Bankiem BGZ BNP Paribas S.A. (NIP: 526-10-08-546) i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny i kartę kredytowa. „Usługi finansowe” Carrefour to marka, pod która Bank BGZ BNP Paribas S.A. oferuje usługi finansowe dla klientów Carrefour.