Usługi finansowe Carrefour

to marka, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A. oferuje usługi finansowe dla klientów Carrefour. DZIĘKI KARCIE KREDYTOWEJ CARREFOUR MASTERCARD KUPUJESZ KORZYSTNIE i masz dodatkowe pieniądze zawsze pod ręką. Możesz nią płacić łatwo i szybko w kraju, za granicą oraz w internecie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą „Usług finansowych” Carrefour. 

usługi finansowe


karta kredytowa


Karta kredytowa

Karta kredytowa Carrefour Mastercard jest nowoczesnym środkiem płatniczym, który pozwala dysponować dodatkowymi pieniędzmi zawsze, gdy jest taka potrzeba. 

Sprawdź szczegóły

bankowość internetowa


Bankowość internetowa

Pl@net Carrefour to nowoczesny system bankowości internetowej, który zapewnia pełny i wygodny dostęp do finansów. 

Kredyt gotówkowy Carrefour


Kredyt gotówkowy

Wyjazd z rodziną, ferie w górach albo niespodziewane wydatki? Niezależnie od tego jakie masz plany, kredyt gotówkowy ułatwi Ci ich realizację.

Kredyt gotówkowy


Kredyt ratalny

Kredyt ratalny dostępny w Carrefour nie pozwoli ci nadwyrężać domowego budżetu (RRSO 0%).

Usługi finansowe Carrefour" to marka, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Kasprzaka 10.16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS 0000011571, NIP 526-10-08-546, kapitał zakładowy 147 418 918 zł w całosci wpłacony) oferuje usługi finansowe dla klientów Carrefour.