Usługi finansowe Carrefour

to marka, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A. oferuje usługi finansowe dla klientów Carrefour.
DZIĘKI KARCIE KREDYTOWEJ CARREFOUR MASTERCARD KUPUJESZ KORZYSTNIE i masz dodatkowe pieniądze zawsze pod ręką.
Możesz nią płacić łatwo i szybko w kraju, za granicą oraz w internecie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą „Usług finansowych” Carrefour.

Karta kredytowa

Karta kredytowa Carrefour Mastercard jest nowoczesnym środkiem płatniczym, który pozwala dysponować dodatkowymi pieniędzmi zawsze, gdy jest taka potrzeba.

Kredyt ratalny

Kredyt ratalny dostępny w Carrefour nie pozwoli ci nadwyrężać domowego budżetu (RRSO 0%).

Bankowość internetowa

GOonline to system nowej generacji - zbudowany w oparciu o najnowsze trendy technologiczne i designerskie.

RRSO dla karty kredytowej Carrefour Mastercard® wynosi 27,54%. Przez RRSO należy rozumieć Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania obliczoną na podstawie reprezentatywnego przykładu wyliczonego na dzień 08.07.2022 r., całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4619.42 zł, oprocentowanie zmienne 20%, całkowity koszt kredytu 619.42 zł, (w tym: odsetki 499.42 zł, miesięczna opłata za kartę 10 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 384.94 zł, 12 rata w wysokości 385.08 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 08.07.2022 r.  r.

Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie współpracuje z BNP Paribas Bank Polska S.A. i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny i kartę kredytową Carrefour Mastercard.® „Usługi finansowe” Carrefour to marka, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A. oferuje usługi finansowe dla klientów Carrefour.

Materiał ma charakter reklamowy i informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ostateczna decyzja zarówno o zawarciu umowy o kartę kredytową jak i udzieleniu kredytu i warunkach kredytowania uzależniona jest od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu