Usługi finansowe Carrefour

to marka, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A. oferuje usługi finansowe dla klientów Carrefour.
DZIĘKI KARCIE KREDYTOWEJ CARREFOUR MASTERCARD KUPUJESZ KORZYSTNIE i masz dodatkowe pieniądze zawsze pod ręką.
Możesz nią płacić łatwo i szybko w kraju, za granicą oraz w internecie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą „Usług finansowych” Carrefour.

Karta kredytowa

Karta kredytowa Carrefour Mastercard jest nowoczesnym środkiem płatniczym, który pozwala dysponować dodatkowymi pieniędzmi zawsze, gdy jest taka potrzeba.

Kredyt ratalny

Kredyt ratalny dostępny w Carrefour nie pozwoli ci nadwyrężać domowego budżetu (RRSO 0%).

Kredyt gotówkowy

Wyjazd z rodziną, nowy sprzęt RTV albo niespodziewane wydatki? Niezależnie od tego jakie masz plany, kredyt gotówkowy ułatwi Ci ich realizację.

Bankowość internetowa

GOonline to system nowej generacji - zbudowany w oparciu o najnowsze trendy technologiczne i designerskie.

RRSO dla karty kredytowej Carrefour Mastercard® wynosi 17,49%. Przez RRSO należy rozumieć Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania obliczoną na podstawie reprezentatywnego przykładu wyliczonego na dzień 04.01.2022 r., całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4403.29 zł, oprocentowanie zmienne 11.5%, całkowity koszt kredytu 403.29 zł, (w tym: odsetki 283.29 zł, miesięczna opłata za kartę 10 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 366.93 zł, 12 rata w wysokości 367.06 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 04.01.2022 r. Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie współpracuje z BNP Paribas Bank Polska S.A. i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny i kartę kredytową Carrefour Mastercard.® „Usługi finansowe” Carrefour to marka, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A. oferuje usługi finansowe dla klientów Carrefour.