Kasy Rodzinne w hipermarketach Carrefour

Nowe boksy kasowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zakupy nawet z kilkoma pociechami przebiegły szybko i sprawnie. Oprócz kolorowego wystroju, nowe kasy oferują również, m.in. podesty ze schodkami, dzięki którym dzieci mogą brać czynny udział w pakowaniu zakupów. Do końca roku kasy rodzinne znajdą się we wszystkich hipermarketach Carrefour w Polsce.

Kasjerzy przebrani w kostiumy bajkowych postaci

Dodatkową niespodzianką dla dzieci są osoby obsługujące kasy. Może zdarzyć się tak, że skanowaniem zakupów wykładanych przez dziecko zajmie się księżniczka lub czarodziej z bajki.

Szerokie alejki oraz dodatkowe podesty dla dzieci

Przy wybranych kasach w największych hipermarketach znajdują się kąciki dla dzieci, w których najmłodsi mogą miło spędzić czas podczas, gdy ich rodzice są obsługiwani przez kasjera.

Nie eksponujemy łakoci przy kasach

Co ważne, z uwagi na obecność przy kasach dzieci, Carrefour zdecydował się nie eksponować przy nich produktów impulsowych, takich jak słodycze czy słodkie napoje.

W kasach rodzinnych Carrefour honorowana jest ogólnopolska Karta Dużej Rodziny. Carrefour jest pierwszą z dużych sieci hipermarketów, która zdecydowała się przystąpić do tego ogólnopolskiego projektu przygotowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz wspierającego rodziny wielodzietne.
Każda rodzina z co najmniej trójką dzieci, może skorzystać w ramach Karty z rabatu aż do -10% za zakupy w ponad 80 hipermarketach Carrefour w Polsce.