Spraw bliskiemu radość

 

Nie masz pomysłu na prezent? Właśnie go znalazłeś! Podaruj komuś bliskiemu Kartę Podarunkową znanej marki. To bezpieczne rozwiązanie, ponieważ obdarowana osoba może wybrać co tylko jej się spodoba. Możesz być pewny, że taki prezent będzie strzałem w dziesiątkę.

Karta Podarunkowa Google Play

Podaruj kartę upominkową Google Play w prezencie lub wykorzystaj ją, by kupić coś dla siebie. Możesz wykorzystać ją w przeglądarce lub na urządzeniu z Androidem – nie potrzebujesz do tego karty kredytowej.

Używaj kart upominkowych Google Play, by korzystać ze swojej ulubionej rozrywki. Możesz wybierać spośród milionów książek, utworów, filmów, aplikacji i innych treści dostępnych w Sklepie Google Play.

Wartość kart :

 • Karta Podarunkowa Google Play o wartości 50 zł
 • Karta Podarunkowa Google Play o wartości
 • 75 zł Karta Podarunkowa Google Play o wartości 150 zł

Karta Podarunkowa Super Prezenty

Jeżeli nie wiesz, co podarować na prezent, wybierz Kartę Podarunkową Super Prezenty, którą można wymienić na dowolne przeżycie o podobnej wartości z bogatej ofert dostępnej na portalu www.superprezenty.pl lub też dopłacić za ofertę droższą.

Certyfikowane loty samolotem, skok na bungee czy też niewidzialna kolacja czekają, aby je zrealizować!

Wartość kart:

 • Karta Podarunkowa Super Prezenty o wartości 49 zł
 • Karta Podarunkowa Super Prezenty o wartości 99 zł

Karta Podarunkowa Zalando

Karta upominkowa Zalando daje nam pewność, że unikniemy kłopotów związanych z wyborem złego koloru, fasonu czy rozmiaru, a osoba obdarowana otrzyma dokładnie to, czego potrzebuje. W sklepie internetowym Zalando znajdziesz odzież, obuwie i akcesoria dla kobiet i mężczyzn, jak i dla dzieci. Dzięki Zalando nie musisz już spędzać długich godzin w poszukiwaniu odpowiednich prezentów.

Karta upominkowa Zalando to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zaskoczyć swoich bliskich ciekawym, kreatywnym i bezpiecznym prezentem, który sprawi im nieskrywaną i prawdziwą radość.

Wartość kart:

 • Karta Podarunkowa Zalando o wartości 75 zł
 • Karta Podarunkowa Zalando o wartości 100 zł

Karta Podarunkowa TK Maxx

Podaruj komuś bliskiemu możliwość zrobienia zakupów w TK Maxx – osoba, której chcesz ofiarować wspaniały prezent, może go wybrać sama i skorzystać z bogatej oferty asortymentu. W sklepach TK Maxx znajdziesz zarówno ubranie, obuwie jak kosmetyki czy dodatki do domu.

Wartość kart:

 • Karta Podarunkowa TK Maxx o wartości 75 zł
 • Karta Podarunkowa TK Maxx o wartości 100 zł

Karta Podarunkowa Netflix

Netflix to usługa przesyłania strumieniowego, dzięki której użytkownicy mogą korzystać z szerokiej oferty nagrodzonych filmów, seriali, programów oraz produkcji dokumentalnych za pośrednictwem tysięcy urządzeń podłączonych z Internetem. Dzięki serwisowi Netflix możesz oglądać, co tylko chcesz, o dowolnej porze bez reklam.

Wartość kart:

 • Karta Podarunkowa Netflix o wartości 60 zł
 • Karta Podarunkowa Netflix o wartości 120 zł

Karta Podarunkowa Douglas

Karta Podarunkowa Douglas to bezpieczne i komfortowe zakupy. Realizacja jest możliwa we wszystkich perfumeriach Douglas w Polsce oraz na stronie www.douglas.pl.

Wartość kart:

 • Karta Podarunkowa Douglas o wartości 50 zł
 • Karta Podarunkowa Douglas o wartości 100 zł

Karta Podarunkowa Wyjątkowy Prezent

Wyjątkowy Prezent to prezenty w formie przeżyć. Karty można wymienić na dowolny produkt o zbliżonej wartości z oferty portalu WyjatkowyPrezent.pl lub dopłacić za produkt droższy.

Karty pozwalają na wybór z szerokiej oferty niezapomnianych przeżyć. Wiele z nich można nabyć wyłącznie w Wyjątkowym Prezencie np. : Kolacja w Ciemności, Degustacja Czekolady w Pijalni Wedla czy Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot.

Wartość kart:

 • Karta Podarunkowa Wyjątkowy Prezent o wartości 50 zł
 • Karta Podarunkowa Wyjątkowy Prezent o wartości 100 zł

Karta Podarunkowa Filmbox

Podaruj komuś bliskiemu możliwość korzystania z serwisu FilmBox Live. Jest to dostępna na wielu urządzeniach aplikacja dla fanów filmów i seriali, od hollywoodzkich hitów przez kultowe klasyki po produkcje dla dzieci: ponad 1500 tytułów! Oprócz tego filmy dokumentalne, wideoklipy, transmisje gal sportów walki i programy lifestylowe. A to jeszcze nie wszystko: FilmBox Live to także dostęp do 14 kanałów filmowych i tematycznych (m.in. Kino Polska, FilmBox Premium, FilmBox Extra HD, Fast&FunBox HD, FashionBox HD, DocuBox HD, FightBox HD).

Wartość kart:

 • Karta Podarunkowa Filmbox o wartośi 49,90 zł - dostęp do aplikacji na 3 ms.
 • Karta Podarunkowa Filmbox o wartośi 99,90 zł - dostęp do aplikacji na 6 ms.

 

Dlaczego warto wybrać Karty Podarunkowe?

 

Prezent na miarę

To Ty decydujesz o wartości prezentu. W zależności od marki danej Karty Podarunkowej może mieć ona wartość od 39 zł do 150 zł. To atrakcyjny i zawsze trafiony prezent, który sprawi radość osobie obdarowanej.

Teraz lub później

Jeżeli nie wykorzystasz zakupionej Karty Podarunkowej teraz, możesz to zrobić w późniejszym terminie. Karty Podarunkowe mają zróżnicowany okres ważności od momentu jej aktywacji, który może wynosić od kilku miesięcy do kilku lat. Szczegóły zawarte są na danej Karcie Podarunkowej.

Różnorodność

Oferowane Karty Podarunkowe są doskonałym prezentem na różnego rodzaju okazje a ich właścicielem może stać się każdy: mama, tata, brat czy przyjaciółka.

Wielokrotne zakupy

Z Karty Podarunkowej możesz korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania salda.

Dostępność

Karty Podarunkowe możesz nabyć w Hipermarketach oraz Supermarketach Carrefour w całej Polsce.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu