Karty Podarunkowe Carrefour - FAQ

Karta Podarunkowa Carrefour - elektroniczna forma bonu towarowego na okaziciela o dowolnej wartości (w zakresie 20zł -1.000zł), którego emitentem jest "Carrefour Polska" Sp. z o.o. Karta uprawnia jej posiadacza do nabycia oferowanych przez Carrefour towarów o wartości brutto do wysokości limitu przypisanego do konkretnej Karty Podarunkowej wyrażonego w złotych polskich. Karta Podarunkowa jest ważna 12 miesięcy od momentu jej zakupu. Kartą Podarunkową nie można dokonywać płatności w ramach usług „moje rachunki’, oraz na stacjach paliw Carrefour.
Za Karty Podarunkowe Carrefour można kupić wszystkie towary dostępne w sklepach Carrefour akceptujących Karty Podarunkowe. Karty Podarunkowe Carrefour nie są akceptowane na stacjach paliw. Kartami nie można zapłacić za: zakup paliw / „moje rachunki”.
Karty podarunkowe Carrefour (B2B) można wykorzystać w ponad 650 sklepach, we wszystkich sklepach Carrefour: hipermarketach Carrefour, supermarketach Market oraz wybranych sklepach franczyzowych Carrefour Express. Informację o sklepach akceptujących Karty podarunkowe Carrefour (B2B) znajdziesz w Regulaminie.
Karta Podarunkowa Carrefour jest ważna przez okres 12 miesięcy od momentu jej zakupu. Po upływie terminu Karta traci ważność.
Użytkownik może sprawdzić czy Karta została aktywowana na stronie www.carrefour.pl w sekcji Usługi/Karty Podarunkowe/sprawdzanie salda. Jeśli dla danego numeru Karty brak jest informacji o saldzie i dacie ważności, oznacza to iż Karta nie jest aktywna. Karta nieaktywna podczas podjęcia próby płatności na kasie otrzyma komunikat o ODMOWIE.

Saldo karty można sprawdzić:

  • Na stronie www.carrefour.pl,
  • W Punkcie Obsługi Klienta (POK) w palcówkach Carrefour,
  • Dzwoniąc na Infolinię 801 200 000.
Należy wejść w zakładkę Usługi/Karty Podarunkowe/Sprawdź saldo , wpisać w okienku numer karty i dodatkowo podać trzycyfrowy kod zabezpieczający widoczny na rewersie karty. Pojawi się informacja o dostępnym saldzie i terminie ważności karty.
Sprawdzanie salda Karty na stronie www.carrefour.pl oraz POK jest bezpłatne.Za sprawdzanie salda poprzez Infolinię użytkownik ponosi koszt połączenia wg stawek operatora.
Karta Podarunkowa Carrefour jest ważna przez okres 12 miesięcy od momentu jej zakupu. Sprawdzanie daty ważności Karty jest też możliwe na stronie www.carrefour.pl, sekcja Usługi/Karty podarunkowe/Sprawdź saldo.
Jeżeli pomimo upływu terminu ważności Karty podarunkowej pozostanie niewykorzystane saldo, Użytkownik nie ma prawa żądać od Wydawcy zwrotu środków pieniężnych.
Sprawdzanie daty ważności Karty na stronie www.carrefour.pl oraz POK jest bezpłatne. Za sprawdzanie salda poprzez Infolinię użytkownik ponosi koszt połączenia wg. stawek operatora.
Brak możliwości sprawdzenia historii transakcji.
Nie ma limitu ilości transakcji.
Nie ma limitu wartości transakcji.
Carrefour nie ponosi odpowiedzialności za zagubione / skradzione karty.
Nie ma takiej możliwości.
W takim przypadku zwrot zapłaconej ceny towaru dokonywany jest na Kartę Podarunkową.
Nie ma takiej możliwości.
Carrefour nie pobiera dodatkowych opłat. Kupujący płaci za wartość karty na jaką zostanie doładowana.
Jest to możliwe. W takim przypadku, przed dokonaniem płatności Użytkownik podaje kwotę jaka powinna być uregulowana Kartą Podarunkową. Na tej podstawie określona zostanie pozostała kwota, którą należy uregulować gotówką lub innym środkiem płatniczym akceptowanym w placówce Carrefour lub supermarketach Carrefour Market.
Karty Podarunkowe Carrefour można kupić w sklepie Carrefour, który sam wybierzesz podczas składania zamówienia na Karty Podarunkowe.

Karty Podarunkowe może kupić każdy, zarówno firma jak i osoba fizyczna-karty B2C dostępne są na hakach na sali sprzedaży.

Firmy i osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą- karty B2B poprzez zgłaszanie zamówień do sklepu opisanych w regulaminie.

Dowolną.
Żadnych, jedynie chęć zakupu Kart i złożenie zamówienia za pośrednictwem strony www.carrefour.pl lub bezpośrednio w sklepie. Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc na infolinię Carrefour pod numer 801 200 000. Chcesz zamówić Karty Podarunkowe Carrefour bezpośrednio w sklepie? – Zadzwoń!
Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od ilości zamawianych Kart, oraz formy płatności. Realizacja zamówienia trwa 0-14 dni roboczych.
Płatności można dokonać przelewem na rachunek wskazany w formularzu zamówienia lub gotówką w sklepie, podczas odbioru zamówienia. Płatność gotówką jest możliwa dla zamówień o wartości nie przekraczającej równowartości 15 tys. PLN
Przy sprzedaży Kart nie jest dopuszczalny odroczony termin płatności. Karty zostaną wydane wyłącznie po stwierdzeniu wpływu należności na rachunek Carrefour bądź opłaceniu zamówienia gotówką w sklepie.
Nie. Carrefour wystawia notę księgową.
Nie, Kart Podarunkowych Carrefour nie można wymienić na gotówkę. Analogicznie, w przypadku gdy wartość kupowanych towarów jest niższa niż saldo Karty, kasjer nie będzie mógł wydać reszty w gotówce..
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu