Karty Podarunkowe Carrefour

Jeżeli chcesz nabyć wyjątkowy prezent dla swoich pracowników bądź bliskich, zapraszamy Cię do skorzystania z bogatej oferty handlowej Carrefour! Trudny wybór? Idealne rozwiązanie to Karta podarunkowa Carrefour, która pozwoli osobie obdarowanej na zakup wymarzonego prezentu...

FORMULARZ ZAMÓWIENIA I KONTAKTU DLA FIRM

Karta podarunkowa Carrefour to...

  • środek płatniczy umożliwiający bezgotówkowe zakupy w hipermarketach Carrefour oraz supermarketach Carrefour Market na terenie całego kraju
  • elektroniczny bon wielokrotnego użytku, o dowolnej wartości w zakresie 20zł - 1.000zł,
  • elegancki, wygodny i zawsze trafiony prezent, odpowiedni zarówno w sferze biznesowej jak i prywatnej.

Ty decydujesz…

  • o beneficjencie upominku. O przeznaczeniu Karty podarunkowej decyduje obdarowana przez Ciebie osoba.
  • o wartości zamawianych Kart. Wartość doładowania Karty wybierasz dowolnie w ramach zakresu 20zł - 1.000zł.
  • o miejscu odbioru zamówienia. Karty podarunkowe Carrefour możesz nabyć w dowolnym hipermarkecie Carrefour za wyłączeniem hipermarketów franczyzowych.

Nasza oferta jest skierowana do…

Ciebie. Nieważne, czy reprezentujesz firmę, czy jesteś osobą fizyczną. Kupić Kartę Podarunkową może każdy i każdy może zapłacić Kartą Podarunkową Carrefour, ponieważ jest to środek płatniczy na okaziciela.

 

Dlaczego warto wybrać Karty Podarunkowe Carrefour?

W ponad 660 sklepach

Oferując Kartę podarunkową Carrefour dajesz osobie obdarowanej możliwość wyboru prezentu. Kartę podarunkową Carrefour można zrealizować w ponad 660 sklepach sieci Carrefour oferujących bogaty asortyment produktów. Pełną liste sklepów znajdziesz TUTAJ

Prezent na miarę

To Ty decydujesz o wartości prezentu. Wartość doładowania wybierasz z zakresu 20zł - 1.000zł, a my przygotowujemy dla Ciebe Kartę w eleganckim etui. To atrakcyjny i zawsze trafiony prezent, który zyska uznanie osoby obdarowanej.

Wygodnie

Za Karty podarunkowe Carrefour o dowolnej wartości zapłacisz przelewem lub gotówką przy odbiorze w wybranym hipermarkecie Carrefour.

Wielokrotne zakupy

W odróżnieniu od Bonów, z Karty podarunkowej możesz korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania salda. Dostępne saldo Karty sprawdzisz na stronie www.carrefour.pl.

Teraz lub później

Jeżeli nie wykorzystasz zakupionej Karty podarunkowej teraz, możesz to zrobić w późniejszym terminie. Karty podarunkowe Carrefour będące aktualnie w sprzedaży mają termin ważności 12 miesięcy od momentu jej zakupu.

Korzystnie

Razem z Tobą ustalamy indywidualne warunki zakupu, a wybierając Karty podarunkowe Carrefour nie ponosisz dodatkowych kosztów prowizji.

Zamów Karty Podarunkowe dla firm

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE DLA FIRM

Wyślij zamówienie, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Złóż zamówienie.

Dowiedz się więcej

Wybierz sklep i zadzwoń aby dowiedzieć się więcej o możliwości zakupu kart podarunkowych dla firm lub możliwości zakupu przez klienta indywidualnego.

Chcesz nawiązać stałą współpracę?

Jeżeli planujesz cykliczne zakupy Kart podarunkowych Carrefour o jednorazowej wartości zamówienia powyżej 50 tys. zł, napisz do nas [email protected]. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia indywidualnych warunków zakupu Kart podarunkowych.

Najczęściej zadawane pytania
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu