Gwiazdkowy pakiet podarunkowy dla firm

-zamów już dziś!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Carrefour przygotował specjalną ofertę – Gwiazdkowy Pakiet Podarunkowy dla firm
Pakiet Podarunkowy Carrefour zawiera Bony towarowe Carrefour lub Karty podarunkowe Carrefour dla firm oraz Kupony premiowe do -10% na całe zakupy w Grudniu i w Styczniu oraz Kupon premiowy do -20% za zakup zabawek w Grudniu.

DLACZEGO warto zamówić Gwiazdkowy Pakiet Podarunkowy?

Zamawiając bony lub Karty podarunkowe Carrefour dla firm zyskujesz

 • brak dodatkowych prowizji,
 • indywidualne warunki zakupu Pakietów,
 • kupony premiowe bezpłatnie,
 • zadowolenie swoich pracowników.

Jakie Korzyści daje Pracownikowi Gwiazdkowy Pakiet Podarunkowy? 

do 20% premii

Kupony premiowe na całe zakupy uprawniają do otrzymania premii do 10% wartości zakupów w postaci e-Bonu Carrefour na kolejne zakupy. Kupon premiowy za zakup zabawek uprawnia do zakupu wyjątkowych i bardzo atrakcyjnych zabawek z premią do 20% w postaci e-Bonu Carrefour na kolejne zakupy.
Uwaga: Kupon premiowy Carrefour za zakup Zabawek do 20% nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi Zabawek przeprowadzonymi w Placówkach i nie będzie mógł zostać zrealizowany w czasie ich obowiązywania w Placówkach.

w ponad 650 sklepach

Karty podarunkowe Carrefour dla firm i bony towarowe Carrefour można wykorzystać w ponad 650 sklepach sieci Carrefour oferujących bogaty asortyment produktów..

aż 100 zł na kolejne zakupy

Decydując o wartości zakupów decydujesz o wysokości Swojej premii.  Maksymalna wartość premii, którą można uzyskać realizując zakupy z wykorzystaniem Kuponów to aż 100 zł w postaci e-Bonów Carrefour, które można wykorzystać na kolejne zakupy. UWAGA:  Minimalna wartość zakupów uprawniająca do otrzymania premii to 50 zł. Informację o progach sprzedażowych i odpowiadających im wartościach premii uzyskasz w Regulaminie

Ty decydujesz

Bony towarowe Carrefour, Karty podarunkowe Carrefour dla firm i Kupony można wykorzystać razem lub osobno. Skorzystanie z kuponu premiowego nie wymaga płatności Bonem towarowym Carrefour lub Kartą podarunkową Carrefour dla firm. Wystarczy dokonać zakupu przedstawiając kasjerowi Kupon premiowy i zapłacić dowolnym akceptowanym środkiem płatniczym. Bony towarowe oraz Karty podarunkowe Carrefour dla firm można wykorzystać przy dowolnych zakupach do terminu ważności Bonu lub Karty.


Co składa się na Gwiazdkowy Pakiet Podarunkowy Carrefour?

Kupony premiowe
Kupony premiowe na całe zakupy oraz Kupon premiowy za zakup zabawek to bezpłatny dodatek do Bonów towarowych oraz Kart podarunkowych Carrefour dla firm. Stanowią one dodatkową korzyść dla Pracownika, który robiąc zakupy z Kuponem premiowym otrzymuje e-Bon płatniczy do wykorzystania podczas kolejnych zakupów.
Bony towarowe
Bony o nominałach 5, 10, 25, 50 i 100 zł. O wartości bonów decydujesz samodzielnie. Możesz zamówić ich dowolną ilość w wybranych nominałach. 
Karty podarunkowe Carrefour  dla firm 
Środek płatniczy umożliwiający bezgotówkowe zakupy w hipermarketach Carrefour oraz supermarketach Market na terenie całego kraju. Limit karty w zakresie od 20 zł do 1.000 zł. Karta Podarunkowa jest ważna przez 12 miesięcy licząc od końca miesiąca, w którym nastąpił jej zakup.

Gdzie można wykorzystać Gwiazdkowy Pakiet Podarunkowy?

Bony towarowe

 • w hipermarketach Carrefour,
 • w supermarketach Market,
 • w wybranych sklepach franczyzowych Carrefour Express

Karty podarunkowe Carrefour dla firm

 • w hipermarketach Carrefour,
 • w supermarketach Market.
 • w wybranych sklepach franczyzowych Carrefour Express.

Kupony premiowe

 • w hipermarketach Carrefour,
 • w supermarketach Market.

Załączniki

Najczęściej zadawane pytania

Gwiazdkowy Pakiet Podarunkowy to oferta skierowana do firm. W jej ramach Carrefour proponuje Pracodawcom nabycie dla swoich Pracowników Pakietów Podarunkowych.
 
Na Gwiazdkowy Pakiet Podarunkowy składają się: 
 
Bony towarowe Carrefour o nominałach: 5, 10, 25, 50 i 100 zł lub Karty podarunkowe Carrefour dla firm, limit karty w zakresie od 20 zł do 1.000 zł - według wyboru Pracodawcy, 
Pakiet Carrefour:
- Dwa Kupony premiowe do 10% na zakupy w Grudniu oraz w Styczniu, 
- Jeden Kupon premiowy do 20% za zakup zabawek do końca Grudnia.
 
Pracodawca sam decyduje o wartości, jaką chce przeznaczyć na zakup Bonów lub Kart podarunkowych Carrefour dla firm, a Kupony premiowe dla Pracowników otrzymuje NIEODPŁATNIE. Na każdego Pracownika przypada jeden pakiet Kuponów premiowych: dwa Kupony premiowe na całe zakupy i jeden Kupon premiowy za zakup zabawek.
Bony oraz Karty podarunkowe Carrefour dla firm Pracodawca może kupić w dowolnym momencie, jednak Kupony premiowe są dostępne tylko teraz, w okresie przedświątecznym.
Bony, Karty podarunkowe Carrefour dla firm mogą nabyć również osoby fizyczne, ale nie otrzymają one bezpłatnych Kuponów premiowych.

Bon towarowy Carrefour to środek płatniczy umożliwiający dokonanie bezgotówkowych zakupów w ponad 650 sklepach Carrefour na terenie całego kraju.

Karty podarunkowe Carrefour dla firm to środek płatniczy umożliwiający bezgotówkowe zakupy w hipermarketach Carrefour, supermarketach Market na terenie całego kraju oraz w wybranych sklepach franczyzowych Carrefour Express.
Kupony premiowe umożliwiają uzyskanie premii za zakupy wykonane w określonym na Kuponie terminie. 
Uprawniają one do uzyskania premii w wysokości do 10 % wartości zakupów wykonanych w Grudniu i w Styczniu,  oraz do 20% wartości zabawek kupionych do końca Grudnia. 
Premia za zakupy wydawana jest w postaci e-Bonu Carrefour, którym można zapłacić za kolejne zakupy.
Na pakiet Kuponów premiowych składają się: 
Dwa Kupony premiowe na całe zakupy (do wykorzystania w Grudniu i Styczniu)
Kupon premiowy za zakup zabawek (do wykorzystania do końca Grudnia)
Maksymalna wartość zakupów, do której naliczona jest premia wynosi odpowiednio:
300 zł brutto przy realizacji Kuponu premiowego Carrefour na całe zakupy
200 zł brutto przy realizacji Kuponu premiowego Carrefour za zakup zabawek
Kupony premiowe można wykorzystać w dowolnym hipermarkecie Carrefour lub supermarkecie Market, jednak nie można realizować ich w sklepach franczyzowych Express.

Dokonując płatności za zakupy w sklepie Carrefour lub Market we wskazanym na Kuponie okresie (Grudzień, Styczeń lub w przypadku Zabawek do końca Grudnia) przedstawiasz kasjerowi Kupon premiowy. Premia w wysokości do 10% lub do 20% w zależności od rodzaju Kuponu jest naliczana automatycznie od wartości zakupów w ramach określonych progów zakupowych i drukuje się e-Bon, który możesz wykorzystać jako środek płatniczy na kolejne zakupy w terminie podanym na e-Bonie. Maksymalna wartość premii, którą można uzyskać za zakupy z Kuponem premiowym to 30 zł za zakupy wykonane w Grudniu, 30 zł za zakupy wykonane w Styczniu oraz 40 zł za zakup zabawek do końca Grudnia.
Taką premię otrzymasz wydając z odpowiednim Kuponem premiowym 300 zł na zakupy w Grudniu, 300 zł na zakupy w Styczniu oraz 200 zł na zakup zabawek do końca Grudnia.
Aby otrzymać premię, musisz przekroczyć 50 zł próg zakupów! Szczegółowe zasady działania Kuponów premiowych określa regulamin.

W przypadku realizacji Kuponu premiowego Carrefour na całe zakupy do 10% Grudzień oraz Kuponu premiowego Carrefour na całe zakupy do 10% Styczeń wartość otrzymanego e-Bonu uzależniona jest od ostatecznej kwoty figurującej na paragonie fiskalnym potwierdzającym dokonane przez Klienta zakupu Produktów w Placówce, po uwzględnieniu wszystkich wykorzystanych przez Klienta rabatów, według następującego schematu:

W przypadku realizacji Kuponu premiowego Carrefour na zakup Zabawek do 20% wartość otrzymanego e-Bonu uzależniona jest od ostatecznej kwoty figurującej na paragonie fiskalnym potwierdzającym dokonane przez klienta zakupu Zabawek w Placówce, po uwzględnieniu wszystkich wykorzystanych przez klienta rabatów, według następującego schematu:

Premia zostanie naliczona tylko do kwoty podanej na odwrocie Kuponu premiowego np. przy zakupie zabawek  na kwotę 190 zł zostanie udzielona premia w wysokości do 20% w ramach progów wymienionych w Regulaminie Kuponów Premiowych Carrefour, czyli 30zł w postaci e-Bonu  Carrefour; w przypadku zakupu zabawek na kwotę 220 zł przyznana premia to 20 % z kwoty 200zł, czyli 40zł w postaci e-Bonu Carrefour.
Nie, istnieją produkty, dla których premia nie zostanie naliczona. Informacja o takich produktach znajduje się na kuponie oraz w Regulaminie. Produkty, za których zakup nie otrzymasz premii z Kuponu to:
a. paliwa;
b. wyroby tytoniowe, papierosy elektroniczne, pojemniki zapasowe i rekwizyty tytoniowe, produkty imitujące te wyroby, symbole związane z używaniem tytoniu, wyroby tytoniowe, papierosy elektroniczne, pojemniki zapasowe;
c. doładowania energetyczne, doładowania pre-paid i startery telefoniczne;
d. płatności dokonywane w kasach w ramach programu „Moje Rachunki”; 
e. alkohole i towary których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego (z wyjątkiem piwa); 
f. preparaty do początkowego żywienia niemowląt; 
g. wszystkie produkty dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny taki jak: Karty Podarunkowe Carrefour i Karty Podarunkowe innych emitentów zewnętrznych dostępnych w Placówkach Carrefour, zakup ubezpieczeń, wypłata gotówki w ramach usługi „Cashback; 
h. lotto; 
i. sprzęt RTV, AGD i multimedia, w tym produkty z zakresu telefonii i informatyki.
Kuponów premiowych nie można kupić. Ich wyjątkowość polega na tym, że firma kupująca Bony lub Karty podarunkowe Carrefour dla firm otrzyma Kupony premiowe nieodpłatnie dla każdego Pracownika w firmie. Kupony premiowe to oferta ściśle połączona z zakupem Bonów lub Kart podarunkowych Carrefour dla firm w okresie przedświątecznym.
W zależności od wartości zamówienia i preferowanych nominałów Bonów, czas realizacji zamówienia to od 1 do 14 dni roboczych.
Pakiety składające się z Bonów lub Kart podarunkowych Carrefour dla firm i Kuponów premiowych należy odebrać ze sklepu, w którym dokonano zamówienia. Dany sklep realizujący zamówienie informuje Klienta o gotowym do odbioru zamówieniu.
Kupon premiowy stanowi część etui, w które wkładane są Bony lub Karty podarunkowe Carrefour dla firm następnie całość umieszczana jest w ozdobnej kopercie  przed przekazaniem Pracownikowi. Wykorzystanie kuponu umożliwia specjalna perforacja. Etui, bony lub Karty w zamówieniu są pakowane osobno. Opakowanie zbiorcze Pakietów jest zależne od ilości zamawianych Pakietów.
Kupony premiowe można realizować w ponad 650 placówkach sieci Carrefour: hipermarketach Carrefour, supermarketach Market oraz wybranych sklepach franczyzowych Carrefour Express  
e-Bony Carrefour otrzymane przy wykorzystaniu Kuponu premiowego można wykorzystać w terminie 30 - tu dni od następnego dnia po jego wydruku.  Data ważności e-Bonu widnieje na wydruku e-Bonu Carrefour.
Żadnych, jedynie chęć zakupu bonów i złożenie zamówienia za pośrednictwem strony www.carrefour.pl, lub bezpośrednio w sklepie. Dodatkowych informacji można dowiedzieć się dzwoniąc na infolinię Carrefour pod numer  801 200 000. Chcesz zamówić Bony lub Karty podarunkowe Carrefour dla firm bezpośrednio w sklepie? – zadzwoń!
Bony Carrefour są dostępne w nominałach 5, 10, 25, 50 i 100 zł.
Limit karty w zakresie od 20 zł do 1.000 zł
Dowolną
Nie. Jedyne ograniczenie stanowią dostępne nominały Bonów. Najniższa wartość nominału to 5 zł. W przypadku Kart podarunkowych Carrefour dla firm ograniczeniem jest limit w zakresie od 20 zł do 1.000 zł
Nie. Carrefour wystawia notę księgową.
Nie, Bonu, Karty podarunkowej Carrefour dla firm nie można wymienić na gotówkę. Analogicznie, w przypadku gdy wartość kupowanych towarów jest niższa niż wartość Bonu, Kart Podarunkowych Carrefour dla firm kasjer nie będzie mógł wydać reszty w gotówce.
Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od wartości zamówienia i preferowanych nominałów. Realizacja zamówienia trwa 1-14 dni roboczych. 
Bony towarowe, oraz Karty podarunkowe Carrefour dla firm  może kupić jedynie firma. 
Bony towarowe Carrefour oraz Karty można kupić zawsze, nie zawsze jednak są połączone z wyjątkową ofertą jak w przypadku Bonów, Kart podarunkowych Carrefour dla firm  na Święta Bożego Narodzenia, która wzbogacona jest o Kupony premiowe.
Płatności za Bony, Karty podarunkowe Carrefour dla firm można dokonać przelewem na rachunek wskazany w formularzu zamówienia lub gotówką w sklepie, podczas odbioru zamówienia. Płatność gotówką jest możliwa dla zamówień o wartości nie przekraczającej równowartości 15 tys. PLN.
Przy sprzedaży Bonów, Kart nie jest dopuszczalny odroczony termin płatności. Bony, Karty zostaną wydane wyłącznie po stwierdzeniu wpływu należności na rachunek Carrefour bądź opłaceniu zamówienia gotówką w sklepie.
Nie, osoba fizyczna może dokonać zakupu tylko kart podarunkowych Carrefour znajdujących się na regale w sklepie.
Bony Carrefour można wykorzystać w ponad 650 sklepach, we wszystkich sklepach Carrefour: hipermarketach Carrefour, supermarketach Market oraz w sklepach franczyzowych Express. Informację o sklepach akceptujących Bony Carrefour znajdziesz w Regulaminie. 
Karty podarunkowe Carrefour dla firm można wykorzystać w ponad 650 sklepach, we wszystkich sklepach Carrefour: hipermarketach Carrefour, supermarketach Market oraz wybranych sklepach franczyzowych Carrefour Express. Informację o sklepach akceptujących Karty podarunkowe Carrefour dla firm znajdziesz w Regulaminie.
Bony Carrefour mają termin ważności nie krótszy niż 31.12.2022 r. Data ważności jest nadrukowana na rewersie Bonu i w tym terminie należy Bon zrealizować. Po upływie terminu Bon traci ważność. 
Karta Podarunkowa Carrefour dla firm jest ważna przez 12 miesięcy licząc od końca miesiąca, w którym nastąpił jej zakup. Po upływie terminu Karta traci ważność.
Za Bony, Karty podarunkowe Carrefour dla firm można kupić wszystkie towary dostępne w sklepach Carrefour akceptujących Bony oraz Karty podarunkowe Carrefour dla firm. Ponieważ Bony oraz Karty podarunkowe Carrefour dla firm nie są akceptowane na stacjach paliw, Bonami oraz Kartami podarunkowymi Carrefour dla firm nie można zapłacić za zakup paliw.