Bony Towarowe Carrefour - FAQ

Bon Carrefour to środek płatniczy umożliwiający dokonanie bezgotówkowych zakupów w ponad 650 sklepach Carrefour na terenie całego kraju.
Za Bony Carrefour można kupić wszystkie towary dostępne w sklepach Carrefour akceptujących Bony. Ponieważ Bony Carrefour nie są akceptowane na stacjach paliw, Bonami nie można zapłacić za zakup paliw.
Bony Carrefour można wykorzystać w hipermarketach Carrefour, supermarketach Market oraz w sklepach franczyzowych Express. Informację o sklepach akceptujących Bony Carrefour znajdziesz w Regulaminie
Bony Carrefour mają termin ważności nie krótszy niż 31.12.2021r.! Data ważności jest nadrukowana na rewersie Bonu i w tym terminie należy Bon zrealizować. Po upływie terminu Bon traci ważność.
Bony Carrefour są dostępne w nominałach 5, 10, 25, 50 i 100 zł.
Dowolną.
Nie. Jedyne ograniczenie stanowią dostępne nominały Bonów. Najniższa wartość nominału to 5 zł.
Bony towarowe Carrefour mogą zakupić tylko firmy.
Żadnych, jedynie chęć zakupu Bonów i złożenie zamówienia za pośrednictwem strony www.carrefour.pl, lub bezpośrednio w sklepie. Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc na infolinię Carrefour pod numer 801 200 000. Chcesz zamówić Bony Carrefour bezpośrednio w sklepie? – zadzwoń!
Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od wartości zamówienia, preferowanych nominałów oraz formy płatności. Realizacja zamówienia trwa 0-14 dni roboczych.
Płatności za Bony Carrefour można dokonać przelewem na rachunek wskazany w formularzu zamówienia lub gotówką w sklepie, podczas odbioru zamówienia. Płatność gotówką jest możliwa dla zamówień o wartości nie przekraczającej równowartości 15 tys. PLN
Przy sprzedaży Bonów nie jest dopuszczalny odroczony termin płatności. Bony zostaną wydane wyłącznie po stwierdzeniu wpływu należności na rachunek Carrefour bądź opłaceniu zamówienia gotówką w sklepie.
Nie. Carrefour wystawia notę księgową.
Nie, Bonu Carrefour nie można wymienić na gotówkę. Analogicznie, w przypadku gdy wartość kupowanych towarów jest niższa niż wartość Bonu, kasjer nie będzie mógł wydać reszty w gotówce.