ed63365f-8130-4692-805d-ab207bebd723
Wróć do listy

Szkatułka Kuferek Kasetka Na Biżuterię Zegarki Beż 6347

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Szkatułka Kuferek Kasetka Na Biżuterię Zegarki Beż 6347

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • POJEMNY – dzięki 20 różnym przegródkom i wgłębieniom, kuferek pomoże perfekcyjnie zapanować nad porządkiem w kolekcji biżuterii.
  • ZAMYKANY NA KLUCZ – dzięki dołączonemu kluczowi zyskujemy pewność, że nikt oprócz nas nie korzysta z kuferka, nie ogląda i nie pożycza biżuterii; to dodatkowa ochrona wartościowych przedmiotów.
  • SPECYFIKACJA – wymiary zamkniętego kuferka (dł/szer/wys): 17,5/13,8/13,5cm, waga: 643g, kolor: beżowy.
  • BEZPIECZNY DLA BIŻUTERII – przegródki zostały wyścielone miękkim materiałem, by chronić delikatne i cenne przedmioty przed zarysowaniem.
  • ELEGANCKI – ponadczasowy wzór, ładny kształt i złote elementy dodają klasy kuferkowi; estetyczny, atrakcyjny wygląd.
szt.

O produkcie

KUFEREK SZKATUŁKA NA BIŻUTERIĘ - BEŻOWY POJEMNY – dzięki 20 różnym przegródkom i wgłębieniom, kuferek pomoże perfekcyjnie zapanować nad porządkiem w kolekcji biżuterii. ZAMYKANY NA KLUCZ – dzięki dołączonemu kluczowi zyskujemy pewność, że nikt oprócz nas nie korzysta z kuferka, nie ogląda i nie pożycza biżuterii; to dodatkowa ochrona wartościowych przedmiotów. SPECYFIKACJA – wymiary zamkniętego kuferka (dł/szer/wys): 17,5/13,8/13,5cm, waga: 643g, kolor: beżowy. BEZPIECZNY DLA BIŻUTERII – przegródki zostały wyścielone miękkim materiałem, by chronić delikatne i cenne przedmioty przed zarysowaniem. ELEGANCKI – ponadczasowy wzór, ładny kształt i złote elementy dodają klasy kuferkowi; estetyczny, atrakcyjny wygląd. SPECYFIKACJA : kolor: beżowy wymiary zamkniętego kuferka (dł/szer/wys): 17,5/13,8/13,5cm waga: 643g waga z opakowaniem: 733g W ZESTAWIE kuferek kluczyk Kuferek pozwoli w doskonałym stylu zadbać o biżuterię, zapewniając jej ochronę przed uszkodzeniem, a także pięknie ją wyeksponuje. Wykorzystaj specjalnie zaprojektowany do tego celu produkt i ciesz się doskonale uporządkowanymi oraz zabezpieczonymi kosztownościami w jednym miejscu. Praktyczna szkatułka posiada 20 rożnych przegródek i wgłębień , dzięki którym zapanujesz nad porządkiem swojej kolekcji . Kuferek oprócz przegródek posiada także 3 wysuwane niezależnie szufladki. Przegródki mają różne rozmiary i sprawdzą się zarówno do chowania zegarków, bransoletek, łańcuszków, jak i kolczyków, a nawet monet czy pendrive z ważnymi danymi. Na drobniejsze przedmioty typu zawieszki, kolczyki „sztyfty” i pierścionki, doskonale posłużą przystosowane do tego przegródki w formie rolek, które stabilnie przytrzymują małe drogocenności. Paski z zatrzaskami umieszczone przy lusterku umożliwiają przechowywanie bransoletek, łańcuszków itp. zabezpieczając je przed zgubieniem. W paski można również wpiąć kilka pędzli do makijażu lub kolczyki, dzięki specjalnym dziurkom. Kod produktu: 6347
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
52,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię