Duży wybór produktów bez wychodzenia z domu

 

Zakupy w Carrefour to przede wszystkim duży wybór wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Półki naszych sklepów stacjonarnych wypełnione są najlepszymi produktami, dostarczanymi zarówno przez lokalnych producentów jak i popularne na całym świecie marki. Internetowe oblicze Carrefour to wirtualna wersja hipermarketu i na naszym portalu znajdziesz aż 20 tys. produktów w różnych kategoriach.

Dania gotowe, ryby, owoce morza, owoce, lody i ciasta to popularne produkty w tej kategorii. Dostarcza je nasza CarFura wyposażona w dedykowane komory temperaturowe na terenie Warszawy, Katowic, Kielc i Częstochowy w promieniu do 30 km od danego miasta. Możesz je również zamówić wybierając opcję odbioru osobistego Click & Collect lub Drive.

Jeśli wybierzesz opcję dostawy Sprint lub Kurier, produkty mrożone zostaną zdezaktywowane na stronie, gdyż wymagają pojazdów wyposażonych w chłodnie.

Świeże wędliny, nabiał, jaja, owoce i warzywa to główne pozycje na wielu listach zakupowych. Z myślą o Twoich potrzebach dostarczamy je codziennie do Twojego domu w sposobach dostawy Carfura i Sprint, oraz z opcją odbioru w sklepie Click & Collect oraz Drive.

Produkty suche są dostępne w dostawie Kurierem w ograniczonej ofercie  (czas dostawy 3-4 dni robocze).

Produkty w tej kategorii to zarówno artykuły spożywcze, które nie wymagają przechowywania w niskiej temperaturze np. mąka, cukier, napoje, przyprawy, słodycze, jak i artykuły codziennego użytku np. papier, chemia, kosmetyki, karma dla zwierząt.

To co wyróżnią tę kategorię to duży wybór sposobów dostawy. CarFura, Sprint, Click & Collect oraz Drive to wszystkie opcje z których możesz skorzystać.

Kurier to dedykowana forma dostawy dla produktów non-food i gabarytów oraz ograniczony wybór produktów spożywczych i chemii.

Dla produktów gabarytowych takich jak duże telewizory, rowery, przyrządy do ćwiczeń itp. najlepszą opcją dostawy jest Kurier lub odbiór własny Click & Collect oraz Drive. Jeśli więc na początku swojej ścieżki zakupowej na stronie wybierzesz opcję dostawy Sprint, to produkty gabarytowe nie będą wyświetlane na stronie. Pamiętaj o tym zamawiając sprzęt do swojej domowej siłowni!

CarFura w Krakowie, Katowicach i w Warszawie również oferuje dostawę gabarytów.

 

Szeroka oferta internetowego sklepu Carrefour to efekt wykorzystania zarówno dedykowanych magazynów jak i bogatego asortymentu konkretnego sklepu. Dzięki temu, masz dostęp do wielu produktów dostępnych w każdym sklepie.

Po złożeniu zamówienia może zdarzyć się sytuacja, w której zamówiony towar zostanie wykupiony z półki przed kompletacją, która odbywa się bezpośrednio przed dostawą w celu zapewnienia maksymalnej świeżości produktów. W takim przypadku staramy się dobrać i zaproponować naszym klientom odpowiednie zamienniki do zamówienia. 

W przypadku pytań i wątpliwości skontaktuj się z dedykowaną infolinią tel.: 22-323-05-05.

Mrożonki są dostarczane Carfurą tylko w Warszawie, Katowicach, Kielcach i Częstochowie. Można je zamówic z odbiorem w sklepie i w opcji Drive. Produkty świeże to owoce, warzywa i asortyment, który powinien być przechowywany w lodówce, np. nabiał, mięso, wędliny, dania gotowe. Pozostałe to produkty spożywcze niewymagające przechowywania w niskich temperaturach np. makaron, ryż, napoje, słodycze oraz chemia, kosmetyki, karma dla zwierząt itp. Gabaryty to produkty o niestandardowych wymiarach np. meble ogrodowe, rowery, telewizory itp.  Można je zamówić również w dostawie Carfurą w Krakowie, Katowicach i Warszawie.
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu