a6f105b4-707d-4ea3-b2ce-b8ff8d5b8da7
Wróć do listy

Szafa Tekstylna Garderoba Składana Materiałowa XXL 666

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Szafa Tekstylna Garderoba Składana Materiałowa XXL 666

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • KOMPAKTOWA - dzięki niewielkim rozmiarom zajmuje mało miejsca i mieści się w małym pudełku, które można z łatwością przetransportować.
  • KONSTRUKCJA - solidna i lekka podstawa z metalowych rurek. Przemyślany system złączek sprawia, iż szafę składa się i rozkłada szybko i łatwo, bez wykorzystywania dodatkowych narzędzi.
  • OCHRONA - okrycie szafy wykonano z łatwej w czyszczeniu i oddychającej tkaniny. Doskonale chroni Twoją odzież przed kurzem i pyłem.
  • POJEMNA - szafa posiada 12 półek (10 małych i dwie dolne, duże) oraz drążek na wieszaki. Jest bardzo pojemna i może pomieścić mnóstwo ubrań i butów
  • SPECYFIKACJA - kolor: czarny; materiał: stal, tkanina; ilość półek: 12; wymiary (wys/szer): 175x135cm; waga: 4,5kg
szt.

O produkcie

SZAFA PODWÓJNA NA UBRANIA KOMPAKTOWA - dzięki niewielkim rozmiarom zajmuje mało miejsca i mieści się w małym pudełku, które można z łatwością przetransportować. KONSTRUKCJA - solidna i lekka podstawa z metalowych rurek. Przemyślany system złączek sprawia, iż szafę składa się i rozkłada szybko i łatwo, bez wykorzystywania dodatkowych narzędzi. OCHRONA - okrycie szafy wykonano z łatwej w czyszczeniu i oddychającej tkaniny. Doskonale chroni Twoją odzież przed kurzem i pyłem. POJEMNA - szafa posiada 12 półek (10 małych i dwie dolne, duże) oraz drążek na wieszaki. Jest bardzo pojemna i może pomieścić mnóstwo ubrań i butów. SPECYFIKACJA - kolor: czarny; materiał: stal, tkanina; ilość półek: 12; wymiary (wys/szer): 175x135cm; waga: 4,5kg SPECYFIKACJA kolor: brązowy/czarny materiał: stal, tkanina ilość półek: 12 wymiary (wys/szer): 175x135cm waga: 4,5kg Podwójna składana szafa z półkami na ubrania, ręczniki itp. Doskonale ochroni Twoją odzież przed kurzem , pyłem. Solidna i lekka konstrukcja z metalowych rurek - łatwa w transporcie i montażu. Szafa jest bardzo pojemna i może pomieścić mnóstwo ubrań . Przemyślany system złączek sprawia, iż szafę składa się i rozkłada szybko i łatwo, bez wykorzystywania dodatkowych narzędzi. Okrycie szafy wykonano z łatwej w czyszczeniu i oddychającej tkaniny. Szafa posiada w sumie 12 półek (10 małych i dwie dolne, duże) oraz mocny drążek na wieszaki. Dolne półki pozwalają na przechowywanie np. butów. 1.ZAMEK BŁYSKAWICZNY 2. PÓŁKI NA OBUWIE 3. DODATKOWY DRĄŻEK NA WIESZAKI 4. SYSTEM ZŁĄCZEK Kod produktu: 666
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
74,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię