a7f4c166-264a-496f-8bb6-31b26d152a60
Wróć do listy

Szafa Składana Garderoba Tekstylna Na Ubrania XL 5352

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Szafa Składana Garderoba Tekstylna Na Ubrania XL 5352

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • SZYBKI I ŁATWY MONTAŻ – prosta konstrukcja nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi, aby przygotować mebel do użytku.
  • WODOODPORNE PÓŁKI – lekkie, materiałowe półki pozwalają na ułożenie poskładanych rzeczy. Ich powłoka jest wodoodporna, dzięki czemu można postawić na nich np. wilgotne po deszczu buty.
  • SPECYFIKACJA – kolor poszycia: granatowy, wymiary (dł/szer/wys): 125/43/173cm, waga: 2,7kg.
  • DRĄŻKI NA WIESZAKI – umieszczone w dwóch wysokich przegrodach, umożliwiają powieszenie wieszaków i przetrzymywanie odzieży w stanie rozwieszonym.
  • ZAPINANA NA ZAMEK – drzwi 3-segmentowej szafy można trwale zamknąć przy pomocy zamka lub zwinąć do góry i pozostawić otwarte.
szt.

O produkcie

SZAFA MATERIAŁOWA 3-SEGMENTOWA SZYBKI I ŁATWY MONTAŻ – prosta konstrukcja nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi, aby przygotować mebel do użytku. WODOODPORNE PÓŁKI – lekkie, materiałowe półki pozwalają na ułożenie poskładanych rzeczy. Ich powłoka jest wodoodporna, dzięki czemu można postawić na nich np. wilgotne po deszczu buty. SPECYFIKACJA – kolor poszycia: granatowy, wymiary (dł/szer/wys): 125/43/173cm, waga: 2,7kg. DRĄŻKI NA WIESZAKI – umieszczone w dwóch wysokich przegrodach, umożliwiają powieszenie wieszaków i przetrzymywanie odzieży w stanie rozwieszonym. ZAPINANA NA ZAMEK – drzwi 3-segmentowej szafy można trwale zamknąć przy pomocy zamka lub zwinąć do góry i pozostawić otwarte. SPECYFIKACJA kolor poszycia: granatowy wymiary (dł/szer/wys): 125/43/173cm waga: 2,7kg waga z opakowaniem: 3,05kg Mobilny tryb życia powoduje, że często nie chcemy decydować się na trwałe meble, które nie tylko są kosztowne, ale także ciężko je przenosić w trakcie zmiany miejsca zamieszkania. Składana, przenośna szafa na ubrania to rozwiązanie dla osób, które dysponują ograniczonym budżetem lub po prostu często się przeprowadzają. Wyjątkowo prosta konstrukcja składa się z metalowych rurek oraz z łączników wykonanych z tworzywa. Złożenie mebla nie zajmuje zatem wiele czasu , a wszystkie elementy pasują do siebie i nie ma konieczności używania jakichkolwiek dodatkowych narzędzi. Szafa posiada nóżki z nakładkami , które chronią podłogę przed zarysowaniami. Naciągany z góry pokrowiec również w prosty sposób można dopasować do szafy. Wewnątrz znajduje się aż 8 materiałowych półek . Szafa posiada także 2  drążki umożliwiające zawieszenie wieszaków na ubrania . Półki mebla powleczone są wodoodpornym materiał em , dzięki czemu możesz położyć na nie np. wilgotne po deszczu obuwie . Drzwi szafy zamykane są na zamek błyskawiczny. Można je także zwinąć i pozostawić otwarte dzięki specjalnym, przytrzymującym je zapięciom na rzep. Szafę łatwo się czyści. Półki oraz główną osłonę można prać ręcznie lub w pralce, a rurki oraz łączniku wystarczy przetrzeć wilgotnym kawałkiem materiału. Szafa po złożeniu jest lekka i nie zabiera wiele miejsca, dzięki czemu łatwo ją transportować . PÓŁKI SZAFY POWLECZONE ZOSTAŁY WODOODPORNYM MATERIAŁEM, DZIĘKI CZEMU MOŻESZ NA NICH POŁOŻYĆ NP. WILGOTNE PO DESZCZU OBUWIE, PARASOLKĘ ITP. Kod produktu: 5352
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
59,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię