11b6d618-dd0f-4c8e-8bd7-58a2110c12b1
Wróć do listy

Stojak Wieszak Podłogowy Stojący na Ubrania 175cm biały 5342

Produkt niedostępny online

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Stojak Wieszak Podłogowy Stojący na Ubrania 175cm biały 5342

Produkt niedostępny online

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • DUŻA LICZBA HACZYKÓW – aż 12 haczyków umożliwia zawieszenie dużej ilości odzieży, nakryć głowy czy też parasoli.
  • 3 POZIOMY ZAWIESZANIA – haki znajdujące się na 3 poziomach pozwalają na umieszczenie różnego rodzaju odzieży, nakryć głowy bądź parasoli.
  • SPECYFIKACJA - kolor biały; wymiary 42/42/175cm; waga wieszaka 1,5kg.
  • PLASTIKOWE OSŁONY – zabezpieczają przed uszkodzeniem odzieży oraz chronią powierzchnię, na której postawiony jest wieszak.
  • ŁATWY MONTAŻ – wymaga jedynie przyłożenia poszczególnych haków we właściwych miejscach oraz przykręcenie ich znajdującymi się w zestawie śrubami.

O produkcie

WIESZAK STOJĄCY - BIAŁY DUŻA LICZBA HACZYKÓW – aż 12 haczyków umożliwia zawieszenie dużej ilości odzieży, nakryć głowy czy też parasoli. 3 POZIOMY ZAWIESZANIA – haki znajdujące się na 3 poziomach pozwalają na umieszczenie różnego rodzaju odzieży, nakryć głowy bądź parasoli. SPECYFIKACJA - kolor biały; wymiary 42/42/175cm; waga wieszaka 1,5kg. PLASTIKOWE OSŁONY – zabezpieczają przed uszkodzeniem odzieży oraz chronią powierzchnię, na której postawiony jest wieszak. ŁATWY MONTAŻ – wymaga jedynie przyłożenia poszczególnych haków we właściwych miejscach oraz przykręcenie ich znajdującymi się w zestawie śrubami. SPECYFIKACJA kolor: biały wymiary (dł/szer/wys): 42/42/175cm wysokość poziomu haków (niski/średni/wysoki): 93,5/133,5/175cm waga wieszaka: 1,5kg waga z opakowaniem: 1,7kg Pozostawienie ubrań na wieszaku zapewnia nie tylko komfort i swobodę, ale sprawia, że są one w należytym stanie, w przypadku deszczowej aury mogą szybko wyschnąć, a ponadto nie zajmują miejsca w pomieszczeniach, dzięki czemu łatwiej zachować porządek. Wieszak stojący, to proste i funkcjonalne akcesorium do samodzielnego montażu . Po skręceniu jest natychmiast gotowy do użycia . Symetryczna konstrukcja , z prawidłowo wyprowadzonymi w górę aż 12 hakami na trzech poziomach, utrzymuje dużą liczbę kurtek bądź płaszczy. Wieszak nadaje się również do przechowywania nakryć głowy, szalików, szarf, a także parasoli . Kąt haków gwarantuje, że zawieszone przedmioty nie zsuwają się , nawet jeżeli zostaną przypadkowo poruszone w trakcie wieszania kolejnych sztuk odzieży. Specjalne osłony montowane na końcu rurek, z których wykonany jest wieszak, pozawalają na bezpieczne wieszanie na nim ubrań, również tych, która pozbawione są pętelek do wieszania na haczykach . Podobne osłony zamontowane są na spodzie nóżek wieszaka , dzięki czemu nie ma ryzyka zniszczenia podłoża , na którym stoi. Gładka powierzchnia wieszaka sprawia, że jest on łatwy do utrzymania w czystości. Prosty kształt powoduje, że wieszak będzie pasował do mieszkań, ale także do pomieszczeń biurowych, czy lokali usługowych. Kod produktu: 5342
Marka
ISO TRADE

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię