Dostarczamy Twój wolny czas!

Wiemy jak ważne są dla Ciebie wszystkie chwile, które możesz zaoszczędzić, dzięki zakupom online. Zajmij się tym co lubisz, a my dostarczymy Twoje zamówienie bezpośrednio do domu lub przygotujemy je do odbioru w wybranym sklepie. Dzięki usłudze Drive dostarczymy je również bezpośrednio do Twojego samochodu!

Dostawa do domu to trzy opcje: CarFura, Sprint i Kurier/Paczkomat. Odbiór w sklepie to usługa Click & Collect i opcja Drive.

Wchodząc na stronę Carrefour.pl widzisz domyślne produkty dostępne w sklepie internetowym. Po wybraniu konkretnej formy dostawy widoczne będą tylko te, które możemy dostarczyć wybranym sposobem na Twój adres.

Mrożonki są dostarczane Carfurą tylko w Warszawie, Katowicach, Kielcach i Częstochowie. Można je zamówic z odbiorem w sklepie i w opcji Drive. Produkty świeże to owoce, warzywa i asortyment, który powinien być przechowywany w lodówce, np. nabiał, mięso, wędliny, dania gotowe. Pozostałe to produkty spożywcze niewymagające przechowywania w niskich temperaturach np. makaron, ryż, napoje, słodycze oraz chemia, kosmetyki, karma dla zwierząt itp. Gabaryty to produkty o niestandardowych wymiarach np. meble ogrodowe, rowery, telewizory itp.  Można je zamówić również w dostawie Carfurą w Krakowie, Katowicach i Warszawie.

Przykłady: Wybierając formę dostawy Sprint, zamówisz świeże produkty i pozostałe, ale bez produktów mrożonych. Wybierając kuriera DPD będziesz miał możliwość zamówienia  produktów non-food z kategorii niecodzienne oraz ograniczony wybór produktów spożywczych i chemii. Produkty gabarytowe np. telewizory, suszarki do prania itp. dostarcza kurier i Carfura w Krakowie, Katowicach i Warszawie.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu