Rakiety

Sport i turystyka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Rakiety tenisowe (do tenisa ziemnego)

Jaką rakietę do tenisa ziemnego kupić?

Wybór rakiety do tenisa ziemnego może przysporzyć nie lada kłopotu. Każdy tenisista, niezależnie od poziomu zaawansowania musi bowiem pamiętać, że na korcie, to właśnie rakieta jest przedłużeniem jego ręki. Błędny wybór nie tylko spowoduje słabą efektywność gry, ale może w dodatku zniechęcić do dalszych treningów. Dlatego też należy dokładnie zapoznać się ze specyfikacją techniczną każdej rakiety i wybrać najbardziej odpowiadającą indywidualnym preferencjom. W sklepie internetowym Carrefour.pl znajdziecie bogaty wybór wysokiej jakości rakiet do tenisa ziemnego, odpowiednich zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych technicznie tenisistów. Precyzyjnie określone parametry każdej z dostępnych na naszej stronie rakiet tenisowych pozwoli Wam wybrać najlepszy sprzęt do gry przez długi czas.

Wybieramy rakiety tenisowe

Wśród rakiet do tenisa ziemnego dostępnych na stronach sklepu Carrefour.pl znajdziecie modele odpowiednie dla zaawansowanych graczy, oferujące wydajność i moc, a także rakiety dla początkujących, pozwalające opanować technikę gry. Modele dla stawiających pierwsze kroki w tenisie charakteryzują się ponadto mniejszą siłą naciągu oraz większą główką rakiety. Umożliwia to płynne wymiany na korcie i doskonały trening za każdym razem. Rakiety o małych główkach przeznaczone są dla graczy z doświadczeniem, dla których moc uderzenia jest bardziej istotna od kontroli. Wybierając rakiety tenisowe warto również zwrócić uwagę na ich wagę. Dorośli gracze powinni wybierać rakiety o wadze pomiędzy 270, a 300 gramów.

W sklepie internetowym Carrefour.pl znajdziecie bogaty wybór rakiet tenisowych dla każdego. Nasza oferta obejmuje sprzęt najwyższej jakości, który gwarantuje wysoką trwałość rakiety, a zarazem jakość i płynność gry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.