Piłki

Sport i turystyka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Piłki tenisowe

Jaką piłkę tenisową kupić?

Rakieta i naciąg to jedno. Nie da się jednak rozegrać żadnego meczu tenisowego, przeprowadzić żadnego treningu bez piłki tenisowej. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę z możliwości wyboru różnych rodzajów piłek tenisowych, dopasowanych do różnego poziomu zaawansowania.

Piłki do tenisa dla zaawansowanych i początkujących tenisistów

Początkujący gracze z pewnością powinni sięgnąć po piłki umożliwiające opanowanie techniki uderzenia. Niezmiernie ważna dla amatorów jest również trwałość piłki do tenisa. Piłki dla początkujących zbudowane są w technologii bezciśnieniowej, posiadają grubszy środek z kauczuku, co wydłuża ich trwałość. Dla dzieci i maluchów warto wybrać piłki juniorskie, które oferują wysokość odbicia na poziomie 25 – 50% piłki dla zaawansowanych. Są one bardziej elastyczne, a co za tym idzie, łatwiejsze do odbicia. Dla zaawansowanych graczy najlepszym wyborem będą piłki ciśnieniowe. Są to piłki skonstruowane w celu zapewnienia najlepszej kontroli i jakości odbicia, a także precyzję i komfort gry. Piłki ciśnieniowe nie są jednak bardzo trwałe. Decydując się na zakup piłki do tenisa ziemnego należy wziąć również pod uwagę intensywność treningów i meczów. Im więcej rozgrywek przeprowadzasz, tym inwestycja w wyższej jakości piłki będzie rozsądniejsza.

Sklep internetowy Carrefour.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą piłek do tenisa ziemnego dla każdego poziomu zaawansowania. Oferujemy najwyższą jakość za przystępną cenę. Z naszymi piłkami do tenisa ziemnego każdy trening i każda rozgrywka będzie wyjątkową przyjemnością.