Rakietki

Sport i turystyka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Rakietki do tenisa stołowego (ping ponga)

Jaką rakietkę do tenisa stołowego kupić?

Chyba każdy z nas wie, jak wygląda, a wielu zapewne miało w dłoni rakietkę do tenisa stołowego. Jest to odpowiednio wyprofilowana deska z okładziną po obu stronach. Profesjonalny sport dopuszcza jedynie rakietki do tenisa z okładziną czerwoną i czarną. Dla sportu amatorskiego mogą być stosowane dowolne kolory. Oferta sklepu internetowego Carrefour.pl obejmuje bogaty wybór rakietek do tenisa stołowego najwyższej jakości. Znajdziecie tu rakiety do gry profesjonalnej oraz amatorskiej. Oferujemy rakietki do ping-ponga do gry w zamkniętym pomieszczeniu, jak również na otwartej przestrzeni. Rakietki do gry na zewnątrz, tzw. outdoor, wykonane są z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych i nawet jeśli zamokną, nic się z nimi nie stanie. Rakiety indoor, narażone na deszcz najpewniej szybko straciłyby swoje właściwości i zaczęły się rozklejać. Dlatego też warto rozważyć, gdzie najczęściej będziemy grali w tenisa stołowego i odpowiednio do tego wybrać najlepsze rakietki.

Rakietki do tenisa stołowego dla początkujących i zaawansowanych

Sklep internetowy Carrefour.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z bogatym wyborem rakietek do tenisa stołowego. W naszej ofercie znajdziecie rakietki do gry defensywnej – zalecane dla początkujących graczy, które charakteryzują się łagodną powierzchnią pozwalającą zachować dużą kontrolę nad piłką ale niską prędkość, jak również rakietki ofensywne – zdecydowanie twardsze, gwarantujące dużą prędkość, przy mniejszej kontroli piłki – zalecane dla zaawansowanych graczy. Zakup rakietki do tenisa stołowego poza stylem gry powinien być zdeterminowany jeszcze innymi aspektami:

  • Kształt uchwytu oraz jego jakość – uchwyt może być prosty, wklęsły lub anatomiczny – wszystko zależy od osobistych preferencji,
  • Okładzina i jej grubość – to od niej zależy przede wszystkim jakość uderzenia. Zasadniczo do gry defensywnej sugeruje się okładzinę o grubości od 1 do 1,5 mm, dla gry ofensywnej powyżej 1,5 mm.

Jeżeli dopiero rozpoczynamy przygodę z tenisem stołowym, warto zdecydować się na uniwersalne rakietki, a następnie wraz ze wzrostem poziomu, inwestować w bardziej profesjonalny sprzęt. Niezależnie jednak od tego, jakie rakietki do tenisa stołowego planujecie zakupić, znajdziecie je w doskonałych cenach na stronach sklepu internetowego Carrefour.pl. Serdecznie zapraszamy.