Opaski i nakolanniki

Sport i turystyka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Opaski i nakolanniki siatkarskie

Jak wybrać nakolanniki siatkrskie?

Zadbaj o odpowiednią ochronę podczas gry. Dostępne w ofercie sklepu Carrefour nakolanniki siatkarskie zmniejszają ryzyko urazu kolan, nie ograniczając przy tym swobody ruchów w stawach. Polecamy lekkie i miękkie modele, wykonane z poliestru i gumy. Wszyta wewnątrz pianka amortyzuje upadki i skutecznie zapobiega kontuzji.

Nakolanniki siatkarskie – duży wybór kolorów i rozmiarów

Sklep Carrefour poleca wysokiej jakości nakolanniki, wykonane z elastycznych, przyjemnych w dotyku materiałów. To wygodny i skuteczny sposób na zapobieganie kontuzjom. W naszej ofercie znajdziesz nakolanniki siatkarskie Spokey i No10. Założysz je i zdejmiesz błyskawicznie, idealnie dopasowując do kształtu nóg. Dzięki umieszczonemu w tylnej części otworowi, nakolanniki zapewniają właściwą cyrkulację powietrza. Oferujemy nakolanniki siatkarskie w szerokiej palecie kolorów. Znajdź swój rozmiar i wzmocnij swoje bezpieczeństwo podczas gry. Dostępne w naszym asortymencie modele przeznaczone są zarówno do użytku rekreacyjnego, jak i do celów treningowych. Nakolanniki siatkarskie to gwarancja braku siniaków i bolesnych otarć. Możesz grać bez ograniczeń, w pełni wykorzystując swoje możliwości, bez obaw o uraz.

Funkcjonalne opaski na stawy

Uchroń się przed kontuzją, wykorzystując stabilizatory, opaski i ściągacze. Graj komfortowo i bezpiecznie. Opaski siatkarskie zapewnią stabilizację, ogrzeją i rozluźnią. Oferujemy opaski na staw łokciowy, nadgarstek, udo, kolano lub kostkę. Można je stosować nie tylko jako profilaktykę urazu, lecz także jako formę rehabilitacji i wzmocnienia uszkodzonego wcześniej stawu. Zarówno dostępne w sklepie Carrefour nakolanniki siatkarskie, jak i opaski wyróżniają się nowoczesnym designem i wysoką funkcjonalnością. Dużą popularnością wśród naszych Klientów cieszą się opaski siatkarskie z żelowym wkładem typu zimno/ciepło. Możesz dostosować je do swoich potrzeb, chłodząc miejsce urazu lub ogrzewając je. Skorzystaj z naszej oferty i zainwestuj w komfort. Oferujemy nakolanniki siatkarskie i opaski w atrakcyjnych cenach.