Pozostałe

Sport i turystyka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Akcesoria do piłki ręcznej

Jakie akcesoria do piłki ręcznej wybrać?

Grając w piłkę ręczną nie można zapominać o bezpieczeństwie na boisku. Sklep Carrefour posiada w swojej ofercie praktyczne akcesoria do piłki ręcznej, które nie tylko pomogą uniknąć kontuzji, ale też poprawią komfort podczas gry i zwiększą skuteczność zawodników. Polecamy elastyczne opaski na stawy, ściągacze, kleje do piłki i nie tylko. Wśród licznych akcesoriów można też znaleźć plastikowe tablice trenerskie oraz siatki do Tchoukball.

Akcesoria do piłki ręcznej – skuteczna ochrona przed kontuzją

Sklep Carrefour oferuje duży wybór ściągaczy i opasek na staw łokciowy, kostkę lub nadgarstek. Ich zadaniem jest stabilizacja stawu i wzmocnienie go. Stosowane na kontuzjowane miejsce, przyspieszają proces gojenia, podnosząc miejscowo temperaturę i poprawiając krążenie. Tego typu akcesoria do piłki ręcznej mogą być wykorzystywane także jako profilaktyka urazów mięśni i stawów. Wykonane z oddychających materiałów, zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i nie powodują pocenia się skóry. Wspomagają rehabilitację, łagodzą ból, znoszą sztywność i ograniczają opuchliznę. Sklep Carrefour oferuje takie akcesoria do piłki ręcznej, jak opaski i ściągacze, pochodzące od renomowanych producentów. Dzięki wygodnemu zapięciu, można je idealnie dopasować do ciała. Polecamy modele z wkładem żelowym, które chłodzą skórę lub ogrzewają ją w zależności od Twoich potrzeb.

Inne akcesoria do piłki ręcznej

Wśród przydatnych zawodnikowi akcesoriów nie powinno zabraknąć wydajnego kleju do piłki. Zwiększa on jej przyczepność, poprawiając bezpieczeństwo podczas dynamicznej gry. W sklepie Carrefour znajdziesz klej w opakowaniach o różnej pojemności. Akcesoria do piłki ręcznej to również wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego tablice trenerskie, które stanowią dużą pomoc w ustalaniu pozycji poszczególnych graczy lub przy tłumaczeniu zawodnikom taktyki. W naszej ofercie dostępne są też zatwierdzone przez FITB siatki do Tchoukball. Polecamy wysokiej jakości akcesoria do piłki ręcznej w dobrych cenach.