Przyczepki

Sport i turystyka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Wózki i przyczepki rowerowe dla dzieci

Jaką przyczepę rowerową wybrać?

Poszukujesz alternatywy dla tradycyjnych fotelików rowerowych? Sklep Carrefour przedstawia unikatowe przyczepy rowerowe dla dzieci, które znakomicie sprawdzą się przy dłuższych, rowerowych wycieczkach. To świetna opcja w przypadku liczniejszych wypadów, w jednej przyczepie zmieści się bowiem nawet dwójka małych pasażerów. Rodzinne wyprawy pełne przygód gwarantowane!

Komfort jazdy

Jedną z największych zalety przyczepy rowerowej jest jej struktura – baldachim ochroni maluchy przed silnym słońcem i deszczem, a siatka będzie stanowić przeszkodę nie do pokonania dla owadów. Przyczepy wyposażone są także w przestronne okna boczne, dzięki czemu mali podróżnicy mogą odkrywać otaczający ich świat podczas przejazdów przez pola czy lasy. Montaż, podobnie jak i demontaż przyczepy jest bardzo prosty – już w kilka minut możesz przekształcić swój rower w rodzinny wehikuł! 5-punktowe szelki zadbają o bezpieczeństwo malucha i wyeliminują ryzyko samodzielnego opuszczenia przyczepy. W razie potrzeby, producenci zadbali o przemyślaną konstrukcję produktu, który możesz w dowolnej chwili złożyć.

Atrakcyjne dodatki

Przyczepy rowerowe dostępne w naszym sklepie występują w różnych wersjach kolorystycznych. Dodatkowo posiadają też wewnętrzne kieszenie, które stanowią świetny schowek dla dziecięcych zabawek. Przyczepy wzbogacone są także o specjalne odbłyśniki kół oraz standardowe odblaski – takie dodatki gwarantują maksymalną widoczność na drodze i zapewniają wszystkim pasażerom bezpieczeństwo.

Połączenie przyczepy i wózka

Produkty marki vidaXL znajdujące się w naszym sklepie to nie tylko tradycyjne rowerowe przyczepki. Niektóre modele mogą także pełnić funkcję wózków – wystarczy w miejscu złącza zamontować koło, a z tyłu przyczepy zainstalować ramę. Gotowe! Dzięki przyczepkom z oferty Carrefour, możesz cieszyć się nie tylko rowerowymi przejażdżkami, ale także wspaniałymi pieszymi spacerami!