Latarki

Sport i turystyka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Latarki turystyczne i latarki outdoor

Jaką latarkę wybrać?

Latarki to jedne z niezbędnych akcesoriów turystycznych, które zastosowanie znajdują nie tylko w trakcie górskich wędrówek czy nocowania pod namiotem, ale także w przypadku zaistnienia kryzysowych sytuacji w domu czy mieszkaniu. Nagła awaria prądu lub poszukiwanie drobnych rzeczy w piwnicy – latarka o odpowiedniej mocy sprawdzi się w takich sytuacjach znakomicie. Latarki czołówki wykorzystywane są także w profesjonalnych pracach prowadzonych na wysokościach, wspinaczce czy nawet przy okazji zwykłych przejażdżek rowerowych. W naszej ofercie znajdują się produkty firm takich jak Nitecore, Ansmann, Duracell, Maclean i wiele innych.

Rodzaj latarki

Jednym z decydujących kryteriów determinujących wybór konkretnego modelu latarki jest jej przeznaczenie. Oferujemy zarówno małe, lekkie i poręczne wersje, jak i nieco większe modele przeznaczone dla bardziej wymagających klientów. Posiadamy zarówno klasyczne latarki, jak i tzw. czołówki. Niektóre proponowane przez nas modele są wodoodporne, a większość z nich posiada kilka trybów świecenia (światło stałe oraz migające) i regulowany kąt nachylenia. Małe latarki świetnie sprawdzą się jako podręczne akcesorium – zmieszczą się nawet do torebki czy kieszeni.

Parametry

W zależności od wyboru konkretnej latarki, należy także zwrócić uwagę na jej parametry. W sklepie Carrefour znajdziesz latarki ze zróżnicowanymi trybami mocy oraz czasem świecenia, modele z odkręcaną soczewką czy wersje ze wzmocnionym strumieniem światła uzyskanym dzięki wykorzystaniu diody CREE LED. Proponujemy latarki zarówno z akumulatorem, jak i z klasycznymi bateriami o różnym zasięgu. Modele latarek czołowych wyposażone są w elastyczne paski ułatwiające dokładne dopasowanie konstrukcji do kształtu głowy – paski te zapobiegają także przesuwaniu się latarki w trakcie użytkowania. Zapoznaj się z pozostałymi produktami znajdującymi się w ofercie sklepu Carrefour i wybierz latarkę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania!