Kuchenki turystyczne

Sport i turystyka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kuchenki turystyczne

Jaką kuchenkę turystyczną wybrać?

Powoli zbliża się długo oczekiwany sezon urlopowy, czas więc zaplanować wakacje. Od kilku lat coraz częściej Polacy decydują się na wyjazdy organizowane samodzielnie, pod namiot lub kamperem. W związku z tym rośnie zainteresowanie akcesoriami kempingowymi takim jak kuchenki turystyczne oraz inny osprzęt biwakowy. W asortymencie sklepu Carrefour znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, by komfortowo spędzić wyjazd.

Wykwintny posiłek na biwaku

Nic nie zastąpi pysznego, samodzielnie przyrządzonego obiadu czy śniadania. Szczególnie podczas budżetowych wyjazdów, kiedy spędzamy noc pod namiotem, a wokół brakuje miejsc w których można zakupić posiłek. Wtedy niezbędna okazuje się przenośna kuchenka turystyczna lub palnik gazowy. To wygodne i praktyczne urządzenia, które pozwolą na wyczarowanie pysznego, domowego obiadu w każdych warunkach. Bezpieczna i poręczna kuchenka turystyczna przyda się na każdym wyjeździe, niezależnie od tego czy przebywasz na polu namiotowym, rozbijasz się na dziko czy na kempingu. Dostępne w Carrefour urządzenia są proste w użyciu, a dzięki specjalnym zabezpieczeniom spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Mechanizm piezoelektryczny nie wymaga użycia zapałek i pozwala na szybkie przygotowanie posiłku. Poręczna walizka ułatwia przechowywanie oraz transport.

Przygotuj się na wyjazd – odwiedź carrefour.pl

„Przezorny zawsze ubezpieczony” mówi stare polskie przysłowie i warto się do niego stosować. Dlatego przed wyjazdem na biwak dobrze skompletować cały ekwipunek turystyczny. Na stronie sklepu carrefour.pl zaopatrzysz się w niezbędny sprzęt biwakowy. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była kompleksowa i stale powiększamy swój asortyment. W Carrefour znajdziesz nie tylko przenośne kuchenki turystyczne, ale także termosy, zestawy naczyń turystycznych, kociołki żeliwne na ognisko, akcesoria do grilla, butle gazowe oraz wiele innych niezbędnych akcesoriów. Odwiedź nasz sklep i sprawdź co jeszcze przyda Ci się przed wyjazdem. Zapraszamy na carrefour.pl!