Koce piknikowe, maty

Sport i turystyka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Koce piknikowe, maty plażowe

Koce piknikowe i plażowe

Relaks na łonie natury jest zdecydowanie najprzyjemniejszą formą spędzania wolnego czasu. Jeżeli tylko mamy możliwość, warto oderwać się od telewizora czy komputera, uciec od miejskiego zgiełku i spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Prawdziwy piknik, śniadanie na trawie lub ulubione przez Polaków plażowanie i grillowanie są wspaniałym pomysłem na wspólne spędzanie czasu. Nie ma chyba osoby, która nie lubi grillować czy wylegiwać się na plaży. Upalne słońce, bliskość wody to zdecydowane doskonały sposób na odprężenie. Plażowanie to jedna z najbardziej ulubionych form relaksu latem.

Pakując akcesoria plażowe na nawet jednodniowy wypad nad wodę nie można zapomnieć o odpowiednim wyposażeniu pozwalającym z przyjemnością oddać się plażowaniu. Jednymi z najbardziej istotnych akcesoriów, w jakie trzeba się zaopatrzyć, są bez wątpienia koce plażowe. Niezbędne nad wodą koce plażowe będą również doskonałe podczas chłodniejszych dni. Wystarczy zaopatrzyć się w oferowane przez sklep Carrefour.pl koce piknikowe z izolacją, a wypoczynek na plaży w każdą pogodę będzie wielką przyjemnością. Najlepsze koce plażowe można również z powodzeniem wykorzystać, jeśli planujesz piknik z prawdziwego zdarzenia. Odpowiednie koce piknikowe z izolacją zabezpieczą przed rosą i chłodem z podłoża, a posiłek na łonie natury będzie wielką przyjemnością.

Koce piknikowe z izolacją doskonałe na plaży lub łące

Specjalna izolacja z aluminium, w którą wyposażone są koce plażowe oferowane przez sklep Carrefour.pl, jest gwarancją nieprzemakalności oraz komfortu na plaży czy łące. Aluminiowa powłoka nie przepuszcza wilgoci ani piachu, dzięki czemu plażowanie lub piknik na łonie natury będzie wyjątkowo wygodny. Denerwujący piasek dostający się na koc podczas plażowania lub wilgoć z rosy podczas śniadania w górach mogą skutecznie zniechęcić i zepsuć tak bardzo wyczekiwane chwile relaksu. Warto więc zaopatrzyć się w doskonałej jakości nieprzemakalne i nieprzepuszczające piasku kosze piknikowe z izolacją.

Jakie koce plażowe wybierać?

Decydując się na zakup koca plażowego, należy zwrócić uwagę na jego zasadnicze cechy, którymi powinny się charakteryzować. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na rodzaj izolacji. Najlepsze koce na plażę posiadają wysokiej jakości izolację aluminiową, co zapewnia komfort termiczny oraz nieprzemakalność. Dzięki temu możemy wykorzystać je w różnych sytuacjach. Koce piknikowe z izolacją powinny jednak posiadać dodatkowe, niezwykle istotne cechy. Jedną z nich jest możliwość złożenia ich do niewielkich rozmiarów. Jest to wyjątkowo ważne, szczególnie w przypadku, gdy nie ma możliwości dojazdu bezpośrednio na plażę samochodem i musimy przejść spory kawałek drogi na piechotę.

Z tego samego powodu ważne jest, abyśmy sprawdzili wagę koca na plażę. Wypad na plażę ma być przyjemnością, a ciężkie i nieporęczne akcesoria mogą ją zepsuć. Koce plażowe oferowane przez sklep Carrefour.pl posiadają jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie. Jest nim poręczny uchwyt, pozwalający wygodne przenoszenie i przechowywanie. Ważne są również sposoby czyszczenia takiego koca. Przed zakupem sprawdź w jaki sposób należy je czyścić. Koce plażowe oferowane przez sklep Carrefour.pl charakteryzują się również bardzo przyjemną warstwą wierzchnią wykonaną z miękkiego polaru. Wybierając koce na plażę zwrócić uwagę również należy na ich wielkość. Dopasujmy wielkość koca plażowego do ilości osób, które będą z niego korzystały.

Maty plażowe dla komfortu wypoczynku

Wypoczynek na plaży lub polanie górskiej to zdecydowanie jedna z najlepszych form relaksu. Jednak wilgoć lub dostający się wszędzie piasek mogą skutecznie zepsuć nawet najlepszy nastrój. Dla uniknięcia nieprzyjemnego uczucia podczas wypoczynku warto zaopatrzyć się w miękkie maty plażowe. Wygodne maty na plażę dają zdecydowanie większy komfort w porównaniu z ręcznikami plażowymi. Ciekawym rozwiązaniem są maty plażowe z wbudowanymi poduszkami, dzięki czemu wypoczynek będzie jeszcze bardziej przyjemny. Maty na plażę oferowane przez sklep Carrefour.pl niewiele ważą, a także pozwalają się złożyć do kompaktowych rozmiarów, co pozwala zabrać je ze sobą praktycznie wszędzie. Maty plażowe są również świetnymi akcesoriami, które powinny nam towarzyszyć podczas każdej imprezy na łonie natury. Grill, wycieczka w góry czy pod namiot – maty plażowe sprawdzą się doskonale w każdych warunkach, dając komfort i przyjemność wypoczynku.

Modne i wygodne koce plażowe i maty na plażę

Wybierając najlepsze, spełniające wszystkie oczekiwania koce na plażę lub maty plażowe nie bez znaczenia jest ich wygląd. Poza wypoczynkiem chcemy przecież dobrze prezentować się na plaży. Modny uniwersalny design, daje pewność, że koce na plażę przez lata będą doskonale się prezentowały.

Maty i koce piknikowe z izolacją dla dzieci

Zapewniające odpowiednią izolację termiczną oraz chroniące przed wilgocią z podłoża koce plażowe powinny znaleźć się w każdym domu, w którym są dzieci. Zapewniająca ochronę przed wilgocią i chłodem warstwa izolacyjna powoduje, że koce na plażę ze sklepu Carrefour.pl mogą być z powodzeniem używane w przydomowym ogródku dla komfortu zabawy dzieci. Używając naszych koców na plażę w domu możesz mieć pewność, że chronisz swoje pociechy przed poranną rosą czy chłodem ziemi. Uniwersalne koce piknikowe z izolacją sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcesz uniknąć zimnego podłoża zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Koce plażowe i piknikowe ze sklepu Carrefour.pl odznaczają się najwyższej jakości materiałami – polarem o dużej gramaturze, odpornego na uszkodzenia aluminium izolacyjnym oraz wypełnieniem z pianki. Zastosowanie tych materiałów gwarantuje niezwykłą przyjemność z odpoczynku na kocu, który jest przyjemny w dotyku, a zarazem odpowiednio chroni przed wilgocią i piaskiem.

Koce piknikowe z izolacją – przygotowane z myślą o wygodzie

Przez lata pokutowało w naszych domach wykorzystywanie podczas pikniku lub na plaży domowego koca. Nie było to najlepsze rozwiązanie. Tradycyjne koce szybko nasiąkały wilgocią i łatwo się brudziły. Dlatego też zaraz po powrocie do domu trzeba było zająć się praniem koca. Technologia poszła jednak do przodu i dzisiaj możemy korzystać z wielu udogodnień. Jednym z nich są specjalne koce piknikowe z izolacją, stworzone w celu zapewnienia komfortu i wygody wypoczynku na świeżym powietrzu. Koce na plażę zbudowane są z trzech warstw, z których każda odgrywa ważną rolę:

  • warstwa wierzchnia z polaru o zwiększonej gramaturze powoduje, że koc plażowy jest wyjątkowo przyjemny w dotyku; ponadto kolorowe barwy sprzyjają radosnej atmosferze podczas pikniku czy plażowania;
  • wewnętrzna warstwa z miękkiej pianki – ma ona dwojakie zadanie; po pierwsze wzmacnia miękkość i podnosi komfort korzystania z koca, po drugie, poprawia własności izolacyjne;
  • aluminiowa izolacja – nieprzemakalna i chroniąca przed chłodem warstwa izolacyjna powoduje, że z koca można korzystać nawet na mokrej trawie, zaraz po deszczu lub wśród porannej rosy bez obawy o przemoczenie koca; aluminium jest łatwe w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć materiał ściereczką i gotowe.

Dostępne w sklepie Carrefour.pl koce piknikowe z izolacją wyróżniają się specjalnym systemem składania specjalnym systemem oraz funkcjonalną rączką. Niektóre modele posiadają również pasek, który można przerzucić przez ramię. Dzięki temu koce na plażę można swobodnie przewozić, nawet rowerem, nie ma potrzeby dodatkowego pakowania koca.

Trwałe i modne koce na plażę oraz maty plażowe z oferty sklepu Carrefour.pl to zakup na kilka sezonów. Ich ciekawy modny design, a także solidne wykonanie gwarantują możliwość korzystania z koca przez długi czas bez obaw o utratę jego właściwości. Jesteśmy przekonani, że nasze maty plażowe i koce piknikowe z izolacją spełnią wszystkie Wasze oczekiwania, a wypoczynek na łonie natury będzie dla Was odtąd niezwykłą przyjemnością.