Kije do nordic walking

Sport i turystyka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kijki Nordic Walking (kijki do chodzenia)

Jak wybrać kije do nordic walking?

Szukasz przyjemnej i zdrowej formy aktywności? Postaw na nordic walking! Jeśli uwielbiasz spacerować, cenisz sobie szybki marsz i chcesz poprawić swoją wydolność to idealny sport dla Ciebie.

Co potrzebujesz by zacząć nordic walking?

Poza motywacją i zapałem do działania przydadzą Ci się także kijki do nordic walkingu. To specjalnie zaprojektowane kije, które mają wspomóc stawy podczas szybkiego chodu a także wzmocnić postawę. Dobry sprzęt to inwestycja na lata, która znacznie podniesie skuteczność Twoich spacerów. Odpowiednio dobrane kije pozytywnie wpłyną na technikę chodzenia i uchronią przed kontuzjami. W sklepie carrefour.pl znajdziesz szeroki wybór kijów do nordic walkingu zarówno dla zaawansowanych chodziarzy, jak i amatorów tego sportu.

Jak wybrać kije do nordic walking?

Odpowiedni dobór kijów to bardzo istotna kwestia, źle dopasowane kijki mogą bowiem obniżać efektywność treningu, a także powodować niewłaściwe ułożenie sylwetki. Na stronie carrefour.pl znajdziesz regulowane kije, które można dostosować do wzrostu (co pozwala na użytkowanie kijów przez więcej niż jedną osobę) lub kije o stałej długości, dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Aby odpowiednio dobrać kije, stań prosto i zegnij łokieć pod kątem 90 stopni - kije powinny mieć tyle centymetrów ile wynosi długość od podłogi do Twojej dłoni. Wybierając kije do nordic walking zwróć również uwagę na rękojeść, powinna ona być smukła i wykonana z materiału, który zapewnia przyczepność np. korka lub gumy. Jeśli potrzebujesz dodatkowego wzmocnienia uchwytu, dobierz do zastawu rękawiczki, dzięki czemu dodatkowo poprawisz chwyt.

Akcesoria do nordic walking w Carrefour

Na stronie sklepu carrefour.pl znajdziesz nie tylko kije do nordic walkingu, ale także inne akcesoria sportowe przydatne do uprawiania tego sportu: rękawiczki, nasadki na kije czy wygodne wkładki do butów, które poprawią jakość spaceru. Rozpocznij przygodę z nordic walking i poczuj się jak profesjonalista, korzystając z oferty Carrefour.