b06cd9bf-eedf-4b5f-be4c-e1f48b17f5c1
Wróć do listy

Słuchawki Sportowe Douszne Bezprzewodowe Bluetooth 5752

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Słuchawki Sportowe Douszne Bezprzewodowe Bluetooth 5752

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • LEKKI PANEL OBSŁUGOWY – niska waga nie obciąża słuchawek, dzięki czemu nie wysuwają się z uszu.
  • WBUDOWANY GŁOŚNIK – umożliwia korzystanie z funkcji rozmów w telefonie i komunikatorach internetowych.
  • SPECYFIKACJA – wymiary (długość całkowita) 63cm; wymiary opakowania (dł/szer/grub) 18,3x9,7x2,9cm; waga zestawu z opakowaniem 45g.
  • PROSTOPADŁE WYJŚCIE KABLI – kable wychodzą z głośników pod kątem prostym, co zmniejsza ryzyko ich załamywania.
  • ŁADOWANIE PRZEZ USB – port microUSB i dołączony w zestawie przewód umożliwiają ładowanie przez komputer, ładowarkę lub inne urządzenie z portem zasilającym.
szt.

O produkcie

SŁUCHAWKI SPORTOWE DOUSZNE BLUETOOTH LEKKI PANEL OBSŁUGOWY – niska waga nie obciąża słuchawek, dzięki czemu nie wysuwają się z uszu. WBUDOWANY GŁOŚNIK – umożliwia korzystanie z funkcji rozmów w telefonie i komunikatorach internetowych. PROSTOPADŁE WYJŚCIE KABLI – kable wychodzą z głośników pod kątem prostym, co zmniejsza ryzyko ich załamywania. ŁADOWANIE PRZEZ USB – port microUSB i dołączony w zestawie przewód umożliwiają ładowanie przez komputer, ładowarkę lub inne urządzenie z portem zasilającym. SPECYFIKACJA – wymiary (długość całkowita) 61cm; wymiary opakowania (dł/szer/grub) 18,3/9,7/2,9cm; waga zestawu z opakowaniem 45g. SPECYFIKACJA pasmo przenoszenia: 20hz-20Khz impedencja: 32Ω efektywność: 75dB wymiary (długość całkowita): 61cm wymiary opakowania (dł/szer/grub): 18,3/9,7/2,9cm zasięg pracy: do 10m czas pracy: do 4h długość przewodu USB: 27cm waga zestawu: 20g waga z opakowaniem: 45g W ZESTAWIE słuchawki 4 zapasowe gumki kabel microUSB-USB Możliwość korzystania z urządzeń mobilnych powoduje, że coraz więcej ich funkcji chcielibyśmy wykonywać zupełnie swobodnie. Jest to szczególnie istotne w przypadku aktywności fizycznej bądź innych czynności, które wymagają swobody ruchów. Takie rozwiązanie dają douszne słuchawki sportowe. Łączą się one z każdym urządzeniem pracującym w standardzie bezprzewodowej komunikacji krótkiego zasięgu - Bluetooth . Nie wymagają podłączenia za pomocą przewodu , co zdecydowanie usprawnia ich używanie. Mogą służyć do odtwarzania muzyki, a wbudowany mikrofon pozwala stosować je także do przeprowadzania rozmów telefonicznych bądź obsługiwać komunikatory internetowe zapewniające połączenia głosowe . Prosta obsługa zagwarantowana jest przez panel z trzema przyciskami , które regulują głośność, przełączają utwory lub rozpoczynają bądź kończą rozmowę telefoniczną. Niska waga panelu sterującego oraz krótkich kabli łączących z nim słuchawki powoduje, że nie wysuwają się one z uszu . Stabilne trzymanie się obu słuchawek w uszach gwarantują miękkie, dopasowujące się do kształtu przewodu słuchowego, końcówki . Przewody wychodzą ze słuchawek pod kątem prostym, dzięki czemu nie załamują się i zmniejszają ryzyko powstawania uszkodzeń. Urządzenie ładuje się z pomocą znajdującego się w zestawie kabla micro USB–USB. Naładowanie baterii trwa około 30 minut, co pozwala na wykorzystywanie słuchawek do 4 godzin w przypadku rozmów oraz do 3-4 godzin w przypadku słuchania muzyki. Zasięg pracy urządzenia wynosi do 10m , zatem można go spokojnie używać nie tylko mając telefon przy sobie, ale także swobodnie poruszać się w promieniu do 10m od niego. Funkcja ta może być przydatna w szczególności podczas prowadzenia rozmów telefonicznych, kiedy chcemy zmienić miejsce lub podejść po potrzebną nam rzecz, bez konieczności zabierania telefonu ze sobą. Obsługę słuchawek ułatwia także dioda, która informuje o trybie pracy oraz stopniu naładowania baterii . MAGNETYCZNE KOŃCÓWKI 4 ZAPASOWE GUMKI W ZESTAWIE Kod produktu: 5752
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
24,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię