Sklep BIO Carrefour
Zapraszamy 

sklep BIO Carrefour


Zapraszamy do naszego pierwszego w Polsce sklepu Carrefour BIO!  W naszej ofercie wysokiej jakości produkty ekologiczne.
U nas znajdziecie szeroki wybór produktów świeżych ważonych, m.in. warzywa i owoce, mięso, ryby, a także bogatą ofertę produktów pakowanych.
Polecamy szczególnie cenione przez klientów za niską cenę oraz wysoką jakość produkty marki własnej Carrefour BIO.

sklep bio carrefour adres
sklep BIO Carrefour-oferta


Czy wiesz, że w tym sklepie kupisz produkty sypkie na wagę, np: płatki, kasze, makarony, rośliny strączkowe, kawa, a także szeroki wybór bakalii.  Dla miłośników herbat i przypraw czeka aromatyczna ekspozycja w szklanych słojach. W ofercie znajdziesz wędliny, sery, ciasta, świeże pieczywo wypiekane na miejscu i wiele innych produktów. W sklepie znajdziesz także zdrowe przekąski, zupy, a także przygotowywane na miejscu bio kanapki . Dla spragnionych, świeżo mielona ekologiczna kawa oraz świeżo wyciskany sok pomarańczowy bio. Dbaj z nami o środowisko i korzystaj z własnych opakowań!

sklep bio carrefour warzywa
sklep bio carrefour nabial
sklep bio carrefour ciasta
sklep bio carrefourswiezo wyciskane soki
sklep bio carrefour kupuj do wlasnego pojemnika
sklep BIO Carrefour kupuj z rabatami


Upowszechnianie produktów ekologicznych to nasz priorytet, dlatego też produkty sprzedawane w sklepach Carrefour BIO będą miały przystępną dla każdego konsumenta cenę. Dodatkowo w sklepie Carrefour BIO użytkownicy aplikacji Mój Carrefour do 30.11.2019 mogą skorzystać ze zniżki 10% na całe zakupy. Również Karta Dużej Rodziny, Rodzinka i Seniora oraz wszystkie karty podarunkowe i bony sieci Carrefour oraz kupony z aplikacji Mój Carrefour będą akceptowane przy zakupach w naszym sklepie.

sklep bio kupuj z rabatem 10prcent w weekend

sklep BIO Carrefour kupuj z rabem produkty marki carrefour bio


Dodatkową opcją dla klientów poszukujących produktów bezpośrednio od rolników są odbiory w sklepie zamówień realizowanych poprzez platformę LokalnyRolnik.pl. Zamów w sklepie produkty we wtorek do godziny 12:00 i odbierz w czwartek w godzinach 17:00-20:00.

sklep BIO Carrefour-lokalny rolnik


Zobacz galerię sklepu