6e4676f0-4ea8-40ef-8ab3-a4fbff75e165
Wróć do listy

Składany Leżak Plażowy Fotel Ogrodowy 3 pozycje G 752

Produkt niedostępny online

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Składany Leżak Plażowy Fotel Ogrodowy 3 pozycje G 752

Produkt niedostępny online

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • 3 STOPNIE REGULACJI – Możliwość ustawienia w 3 pozycjach. Leżąca, Półleżąca, Półsiedząca. Posiada również regulację podnóżka. Podgłówek jest zdejmowany. Po złożeniu zajmuje mało miejsca i jest łatwy w przechowywaniu.
  • PROFILOWANE OPARCIE – gwarantuje stabilną i komfortową pozycję pleców oraz oraz prawidłowe i bezpieczne podparcie również dla nóg. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała.
  • GOTOWY DO UŻYTKU – leżak nie wymaga montażu i po wypakowaniu jest natychmiast gotowy do użytku.
  • PRZEWIEWNY – struktura materiału, z którego wykonane jest oparcie, gwarantuje swobodny przepływ powietrza i umożliwia komfortowe korzystanie w upalne dni.
  • SPECYFIKACJA – kolor: granatowy; wymiary: (dł/szer/wys): 45/47/65cm; waga z opakowaniem: 5kg.

O produkcie

LEŻAK PLAŻOWY - GRANATOWY 3 STOPNIE REGULACJI – Możliwość ustawienia w 3 pozycjach. Leżąca, Półleżąca, Półsiedząca. Posiada również regulację podnóżka. Podgłówek jest zdejmowany. Po złożeniu zajmuje mało miejsca i jest łatwy w przechowywaniu. PROFILOWANE OPARCIE – gwarantuje stabilną i komfortową pozycję pleców oraz oraz prawidłowe i bezpieczne podparcie również dla nóg. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. GOTOWY DO UŻYTKU – leżak nie wymaga montażu i po wypakowaniu jest natychmiast gotowy do użytku. PRZEWIEWNY – struktura materiału, z którego wykonane jest oparcie, gwarantuje swobodny przepływ powietrza i umożliwia komfortowe korzystanie w upalne dni. SPECYFIKACJA – kolor: granatowy; wymiary: (dł/szer/wys): 45/47/65cm; waga z opakowaniem: 5kg. SPECYFIKACJA kolor: granatowy ilość pozycji: 3 materiał obszycia: poliester 600D + PVC stelaż: stalowy max. obciążenie: 110kg wymiary (dł/szer/wys): 45/47/65cm waga: 4,8kg Duży leżak ogrodowy, tarasowy, plażowy z regulacją położenia. Leżak jest trwały w wyniku zastosowania rur stalowych, pokrytych farbą antykorozyjną, nitowanych, z mocnymi zawiasami oraz wytrzymałego płótna. Elastyczne płótno doskonale dopasuje się do ciała, ma właściwości przepuszczające powietrze, dzięki czemu ciało nie poci się na nim zbyt mocno, nie nagrzewa się za bardzo na słońcu - można się na nim komfortowo położyć o każdej porze dnia i w każdej temperaturze. Idealnie nadaje się do ogrodu, na balkon i taras lub plażę. Leżak posiada wygodny, miękki zagłówek. Leżak bardzo szybko się składa oraz rozkłada. Niewielka waga pozwala wygodnie zabrać go na plażę. Kod produktu: 752
Marka
MALATEC

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię