Sałatki rybne

1 produkt w kategorii

z 1

Sortuj po:

Najpopularniejsze

Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z jajkiem 500 g
0,5 kg
11,38 zł/1 kg
5,69 zł

z 1

Sałatki rybne idealne na przekąski!

Spieszysz się do pracy i nie masz czasu przygotować drugiego śniadania? Niespodziewanie odwiedzają Cię goście i brakuje ci pomysłu, co im podać na szybko? Zaopatrz się w sałatki rybne!

Śledziowa – najpopularniejsza sałatka rybna!

Jedną z najbardziej uwielbianych przez Polaków ryb jest śledź. Dlatego wielu z nas sięga po niego w różnej postaci – od maczanego w oleju czy śmietanie po sałatkę. To potrawa, która sprawdzi się nie tylko podczas wigilijnej kolacji, ale również na co dzień oraz wtedy, gdy przyjdą goście. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również i tej propozycji kulinarnej. Śledziowy przysmak często podawany jest np. z jajkiem. Polecamy także niezwykle popularną sałatkę rybną po tatarsku, czyli m.in. z majonezem i śmietaną.

Sałatki rybne z warzywami albo kurczakiem

Zaglądając do naszej wirtualnej lodówki, znajdziesz wiele propozycji sałatek rybnych m.in. z pstrąga. Ryby idealnie komponują się z warzywami, dzięki czemu są bardziej sycące i zdrowe. W tych zestawach znajdziesz m.in. ziemniaki, marchewkę, cebulę, paprykę czy kukurydzę. Dla urozmaicenia menu sięgnij po sałatkę gyros w wersji rybnej.

W ofercie dostępnych jest wiele gotowych produktów, które doskonale sprawdzą się podczas lunchu. Mając je w swojej lodówce, zaoszczędzisz czas na przygotowywanie jedzenia do pracy!

Polecamy sałatki rybne takich producentów jak: