Ryby w śmietanie

3 produkty w kategorii

z 1

Sortuj po:

Najpopularniejsze

Seko Twoja rybka w sosie śmietanowym 100 g
0,1 kg
17,90 zł/1 kg
1,79 zł
Seko Filety śledziowe w sosie salsa 250 g
0,25 kg
29,56 zł/1 kg
7,39 zł
Seko Filety śledziowe w sosie musztardowym 250 g
0,25 kg
29,56 zł/1 kg
7,39 zł

z 1

Ryby w śmietanie – przekąska i dodatek do dań głównych

Jeśli do tej pory myślałeś, że ryby w śmietanie nadają się głównie na przekąskę na kolację, to czas najwyższy zmienić ten pogląd. Dowiedz się, z czym najlepiej smakują ryby w śmietanie, jak je podawać i jak urozmaicić oryginalny sos!

Śledź – najpopularniejsza ryba w śmietanie

Co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości! Kremowe i delikatne filety śledziowe to najpopularniejsze ryby w śmietanie z cebulką. Niezwykle proste danie, popularne zwłaszcza w okresie świąt lub podczas spotkań rodzinnych albo towarzyskich, które zachwyca smakiem. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji go spróbować, czas najwyższy to nadrobić! W naszym zestawie znajdziesz wiele propozycji w tym zakresie. Wystarczy do tego tylko chleb i przystawka gotowa! Udekoruj ją dowolną zieleniną, np. szczypiorkiem lub koperkiem.

Zimna ryba w śmietanie i gorące ziemniaki!

To jedna z propozycji kulinarnych, jakie warto włączyć do domowego menu. Gdy nie masz czasu na szybki obiad lub pomysłu, co przyrządzić, wystarczy, że ugotujesz do nich ziemniaki – tradycyjnie lub w mundurkach – i dodasz rybę w śmietanie! Co więcej – tę ostatnią, dzięki temu, że dajemy ci wybór różnych produktów, możesz podawać za każdym razem z innym dodatkiem – np. w sosie czosnkowym, jogurtowym, koperkowym, musztardowym czy nawet… grzybowym! W ten sposób zaserwujesz danie w wersji znacznie „lżejszej” kalorycznie!

Oferujemy ryby w śmietanie wielu znanych producentów, takich jak: