Ryby w galarecie

3 produkty w kategorii

z 1

Sortuj po:

Najpopularniejsze

Seko Ryba po grecku 200 g
0,2 kg
31,95 zł/1 kg
6,39 zł
Lisner Makrela w galarecie 170 g
0,17 kg
41,12 zł/1 kg
6,99 zł
Seko Pstrąg z warzywami w galarecie 200 g
0,2 kg
41,95 zł/1 kg
8,39 zł

z 1

Ryby w galarecie – znajdź ulubiony gatunek

Pstrąg, morszczuk, makrela i wiele innych ryb doskonale smakuje w wersji w galarecie. Mimo że ten sposób podania najczęściej kojarzy się głównie z Bożym Narodzeniem, to wcale nie musisz się tego trzymać! Przekonaj się, że to proste i pyszne danie warto włączyć nie tylko do świątecznego menu!

Ryba w galarecie – szybka przekąska

Przygotowywane na bazie wywaru rybnego, owoców morza czy bulionu ryby w galarecie są doskonałym sposobem na szybką przekąskę. Jeśli nie masz czasu, aby zająć się jej przygotowaniem samodzielnie, skorzystaj z gotowych produktów, które znajdziesz w naszej ofercie. Możesz zdecydować się np. na niezwykle popularną i sprawdzoną rybę po grecku, którą podaje się na ciepło lub na zimno. W czym tkwi sekret ryby po grecku? Składa się ona ze smażonych kawałków lub filetów rybnych w sosie warzywnym z dodatkiem koncentratu pomidorowego.

Oprócz tego w Carrefour znajdziesz szeroki wybór różnych gatunków morskich w klasycznej wersji.

Podwójna porcja zdrowia w rybach w galarecie

Nie tylko ryby, ale i galareta, z racji znajdującej się w niej żelatyny, ma wiele cennych właściwości. To składnik, który ma zastosowanie w leczeniu m.in. dolegliwości stawowych czy wzmacnianiu włosów i paznokci. Ponadto wspomaga proces utraty kilogramów, wpływa pozytywnie na układ pokarmowy i pobudza metabolizm. Daje także uczucie sytości, czyli zmniejsza poczucie głodu. Jeżeli jesteś na diecie odchudzającej, ryby w galarecie doskonale się w nią wpiszą.

Jeśli chcesz urozmaicić swój jadłospis, dodaj do niego produkty takich firm, jak m.in.: