Ryby w galarecie

Wszystkie produkty w Ryby w galarecie: znaleziono 3 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

11
79
 

0,2 kg

58,95 zł/1 kg

18
59
 

0,3 kg

61,97 zł/1 kg

18
59
 

0,3 kg

61,97 zł/1 kg

z 1

Najlepsze ryby w galarecie

Rybę można spożywać w różnej formie. Może być ona smażona, wędzona, w oleju, ale także w galarecie. Takie smakołyki to tradycyjne polskie potrawy. Prawdopodobnie w każdym domu pojawiły się kiedyś, chociażby w czasie świąt, zimne nóżki, ale najczęściej bez ryby. Dania w galarecie serwowane są z okazji różnych uroczystości w wielu rodzinach. 
Duży wybór takich produktów dostępny jest w kategorii Ryby w galarecie na carrefour.pl.

Ryba w galarecie z warzywami

Galaretą zalana może być makrela, pstrąg i inne ryby. Takie smaczne przekąski można kupić gotowe w opakowaniu. Przykładem jest pstrąg z warzywami, takimi jak marchew, groszek, kukurydza, zioła i przyprawy.
To wspomniane warzywa są najczęściej dodawane do ryby w galarecie, ale użyte mogą być także: cebula, seler, pietruszka, brokuł, kalafior i szparagi. Takie danie sprawdzi się znakomicie zarówno na świątecznym stole, jak również jako poczęstunek dla przyjaciół, którzy wpadną z wizytą.

Jak podać rybę w galarecie?

Makrela czy pstrąg w galarecie same w sobie są już pysznym i pożywnym posiłkiem, natomiast w zależności od upodobań można podkreślić ich walory smakowe za pomocą różnych dodatków. Tradycyjnie rybę w galarecie skrapia się octem, ale użyć można też m.in. majonezu, musztardy czy chrzanu. Niektóre połączenia mogą się wydawać nieoczywiste, ale wszystkiego warto spróbować, by wybrać kombinację, która najbardziej nam odpowiada. 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu