Kawiory

3 produkty w kategorii

z 1

Sortuj po:

Najpopularniejsze

Santa Bremor Kawior z mintaja 130 g
0,13 kg
101,46 zł/1 kg
13,19 zł
Santa Bremor Filety śledziowe a'la Matjas o smaku dymu w oleju 250 g
0,25 kg
24,36 zł/1 kg
6,09 zł
Santa Bremor Kawior z dorsza 130 g
0,13 kg
101,46 zł/1 kg
13,19 zł

z 1

Kawior – skuś się na kulinarny luksus!

Solona ikra niektórych ryb, którą cechują liczne właściwości i wartości odżywcze, to kawior. Uważany za symbol kulinarnego luksusu, jest bogaty w białko i zdrowe kwasy tłuszczowe. Sprawdź, jak smakuje i dowiedz się, z czym jeść kawior!

Kawior – nie bój się go jeść!

Zastanawiasz się, jak poradzić sobie z wyciągnięciem kawioru z puszki oraz co dalej z nim zrobić? Najczęściej jada się go z blinami lub tostami. Ten produkt serwuje się również na pokruszonym lodzie z dodatkiem posiekanych cytryn z pieczywem. Wtedy jego niewielką ilość nakładasz na talerz, raz na jakiś czas przegryzając bułką lub chlebem. Pamiętaj, że nie należy go rozsmarowywać! Czarną ikrę spotkasz też w formie koreczków lub jako dodatek do sushi.

Jak podawać kawior? Nie bój się więc eksperymentować z kawiorem! Zaskocz domowników lub gości przystawką czy daniem z tym produktem w roli głównej! Zaproponuj im np. jajka na twardo i gryczane bliny. W tym zestawie solona ikra będzie doskonałym uzupełnieniem!

Kawiory – poznaj naszą ofertę!

Dlaczego kawior jest uważany za produkt luksusowy? Ikrę pozyskuje się tylko z dojrzałych samic, liczących średnio 8-10 lat, i stanowi ona ok. 10-15 procent ich masy. Proces sprawdzania, czy jest już dojrzała, jak również produkcji jest czasochłonny i kosztowny. Stąd właśnie taka, a nie inna cena kawioru.

Jeśli chcesz rozpocząć kulinarną przygodę z kawiorami, zajrzyj do naszej oferty. Przygotowaliśmy dla ciebie różne propozycje, abyś miał w czym wybierać! Spróbuj, jak smakuje czarna ikra z dorsza, łososia, śledzia czy mintaja! Znajdź swój ulubiony smak!

A może masz ochotę na zestaw sushi z kawiorem?

W tej kategorii oferujemy ci produkty takich marek jak: