Inne przetwory rybne

1 produkt w kategorii

z 1

Sortuj po:

Najpopularniejsze

Seko Twoja rybka w sosie leczo 100 g
0,1 kg
17,90 zł/1 kg
1,79 zł

z 1

Mięso ryb w przetworach rybnych jest równie zdrowe i bogate w składniki odżywcze oraz witaminy jak to, które pieczesz, smażysz, gotujesz, dusisz czy jesz surowe. Ma jeszcze jedną zaletę – jest zawsze pod ręką! Zobacz, co możesz zamówić do swojej lodówki!

Inne przetwory rybne, czyli jakie?

Pod hasłem przetwory rybne kryją się produkty m.in. solone, wędzone, marynowane i suszone. Do nich zalicza się także konserwy i tzw. półkonserwy. Śledzie, tuńczyk i szprotki to przykładowe i najpopularniejsze gatunki, jakie w nich znajdziesz.

Gdy tęsknisz za smakiem ryb, otwórz opakowanie i delektuj się nimi o każdej porze roku! W naszej ofercie znajdziesz przetwory rybne przygotowane ze specjalnie wyselekcjonowanych i najwyższej jakości ryb. Przyprawione tak, jak lubisz, w różnej postaci, będą urozmaiceniem twojego jadłospisu. Wystarczy tylko, że zajrzysz do swojej spiżarki!

Przetwory rybne dla zabieganych i leniwych

Gdy nie masz czasu lub pomysłu na śniadanie czy kolację, przetwory rybne są świetnym rozwiązaniem. Jako dodatek na chleb mogą trafić np. sardynki w pomidorach czy niskokaloryczny tuńczyk.

Jeżeli akurat z wizytą wpadną goście, przygotuj im rybę w galarecie, marynowaną lub w sosie leczo. Wyciągnij gotowe koreczki śledziowe lub podaj eleganckie i świeżo zrobione zestawy sushi, które znajdziesz w naszej ofercie. Jeśli mają bardziej wymagające gusta, zaserwuj wybór smakowitych owoców morza czy innych frykasów! Sprawdź, dlaczego warto jeść ryby i jakie wartości odżywcze zawierają.

Przekonaj się, że przetwory rybne takich producentów jak np. Seko dostępne w naszym asortymencie zaczarują cię swoim smakiem!