47869d77-dbe6-4339-af29-03273bb91d74
Wróć do listy

Ruchoma Atrapa Kamery Kamera Z Sensorem Ruchu Led 5881

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Ruchoma Atrapa Kamery Kamera Z Sensorem Ruchu Led 5881

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • DOKŁADNA IMITACJA – konstrukcja i szczegóły urządzenia (migająca, czerwona dioda, kabel, antena) zostały wiernie odwzorowane, co podnosi skuteczność działań prewencyjnych.
  • CZUJNIK RUCHU – wyposażona w czujnik ruchu, który włącza mechanizm poruszający ustawieniem kamery, co zwraca uwagę osób znajdujących się w jej zasięgu.
  • SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer/wys) 15,5/7/22,2cm; waga zestawu 195g.
  • NAKLEJKA OSTRZEGAWCZA – w zestawie dołączona jest naklejka informująca o instalacji systemu telewizji przemysłowej (CCTV) na terenie obiektu, co może stanowić dodatkową funkcję odstraszającą.
  • PROSTY MONTAŻ – niska waga oraz znajdujące się w komplecie kołki montażowe gwarantują proste zamocowanie w wielu rodzajach podłoża, a tym samym szybkie wykorzystanie urządzenia.
szt.

O produkcie

ATRAPA KAMERY Z SENSOREM RUCHU DOKŁADNA IMITACJA – konstrukcja i szczegóły urządzenia (migająca, czerwona dioda, kabel, antena) zostały wiernie odwzorowane, co podnosi skuteczność działań prewencyjnych. CZUJNIK RUCHU – wyposażona w czujnik ruchu, który włącza mechanizm poruszający ustawieniem kamery, co zwraca uwagę osób znajdujących się w jej zasięgu. SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer/wys) 15,5/7/22,2cm; waga zestawu 195g. NAKLEJKA OSTRZEGAWCZA – w zestawie dołączona jest naklejka informująca o instalacji systemu telewizji przemysłowej (CCTV) na terenie obiektu, co może stanowić dodatkową funkcję odstraszającą. PROSTY MONTAŻ – niska waga oraz znajdujące się w komplecie kołki montażowe gwarantują proste zamocowanie w wielu rodzajach podłoża, a tym samym szybkie wykorzystanie urządzenia. SPECYFIKACJA zasilanie: 3x bateria AA (1,5V) (brak w zestawie) wymiary urządzenia (dł/szer/wys): 15,5/7/22,2cm wymiary naklejki CCTV (dł/szer): 11/11cm waga: 195g waga z opakowaniem: 260g W ZESTAWIE atrapa kamery naklejka CCTV 3 kołki montażowe ze śrubami Działania prewencyjne na terenie obiektów przemysłowych, ale również i prywatnych posesji, mogą w wielu przypadkach zniechęcić do popełnienia czynu zabronionego, jakim jest chociażby przywłaszczenie mienią bądź wandalizm. Zastosowanie atrapy kamery przemysłowej to rozwiązanie, które zwróci uwagę osób zamierzających dokonać przestępstwa. Dokładna imitacja kamery posiada wszystkie elementy, które upodabniają ją do prawdziwego urządzenia . Migająca dioda przyciąga uwagę i sprawia wrażenie, że sprzęt jest stale aktywny oraz połączony z systemem monitoringu. Imitacja zmiennoogniskowego obiektywu połączona jest z korpusem za pomocą kabla, a realistycznego wyglądu dopełnia znajdująca się na tyle obudowy antena. Urządzenie wyposażone jest w czujnik ruchu , który aktywuje mechanizm poruszający poziomym ustawieniem kamery w zakresie ok. 45°. W momencie jego uruchomienia, atrapa kamery skanuje czterokrotnie przestrzeń znajdującą się przed nią . W zestawie znajduje się także naklejka CCTV . Czarne litery na żółtym, dobrze widocznym tle, informują, że w obiekcie bądź na terenie nieruchomości działa system monitoringu. Może to dodatkowo wpłynąć na ewentualne zniechęcenie potencjalnych przestępców do podjęcia zabronionych prawem działań. Imitacja kamery przemysłowej jest łatwa w montażu . Całość znajduje się na uchwycie, który można w prosty sposób przymocować do ściany bądź sufitu za pomocą znajdujących się w zestawie kołków montażowych . Pierwotne ustawienie i zakres pracy kamery reguluje się na głowicy kulowej , która umożliwia precyzyjne dopasowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań. Atrapa kamery przeznaczona jest głównie do użytku wewnątrz obiektów. W przypadku stosowania jej na zewnątrz, powinna znajdować się w miejscu dobrze osłoniętym od intensywnych warunków atmosferycznych. Kod produktu: 5881
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
24,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię