Regulamin zwrotów towarów pełnowartościowych w hipermarketach i supermarketach Carrefour „Satysfakcja lub zwrot”

 

 1. Carrefour Polska Sp. z o.o. przyjmuje zwroty towarów pełnowartościowych zakupionych w    hipermarketach i supermarketach Carrefour w ciągu 30 dni od daty ich zakupu, na zasadach opisanych w  niniejszym regulaminie, z wyłączeniem produktów oferowanych przez Decathlon znajdujących się w specjalnej strefie oznaczonej „strefą Decathlon”.
 2. Zwrot towarów pełnowartościowych, z wyłączeniem produktów oferowanych przez Decathlon, jest możliwy w Punkcie Obsługi Klientów w dowolnym  hipermarkecie lub supermarkecie Carrefour pod warunkiem, że zwracany towar jest w ofercie handlowej sklepu,  w którym towar jest zwracany.
 • UWAGA – zwrot towarów pełnowartościowych oferowanych przez Decathlon jest możliwy tylko w sklepie, w którym znajduje się specjalnie oznaczona „strefa Decathlon”.
 1. Podstawą przyjęcia zwrotu jest paragon potwierdzający zakup towaru w hipermarkecie lub supermarkecie Carrefour.
 2. Przyjęcie zwrotu towaru pełnowartościowego możliwe jest pod warunkiem, że zwracany towar:
 • jest w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, w którym został sprzedany,
 • nie nosi śladów użytkowania,
 • okres pozostały do upływu terminu jego przydatności do spożycia / użycia jest nie  krótszy niż 7 dni.
 1. Zwrotowi nie podlegają następujące kategorie towarów: alkohol, papierosy, bielizna, gry  komputerowe, płyty CD, doładowania telefoniczne, zakłady lotto, karty podarunkowe, artykuły  wymagające przechowywania w ciągu chłodniczym o ile ciąg ten został przerwany oraz  towary, których karta gwarancyjna została już podbita pieczątką punktu sprzedaży oraz produkty oferowane przez Decathlon znajdujące w specjalnej strefie oznaczonej „strefą Decathlon . Carrefour  Polska sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zwrotu towaru w przypadku  niespełnienia któregokolwiek z warunków opisanych w niniejszym regulaminie.
 2. W przypadku wystąpienia wątpliwości co do kompletności i pełnej funkcjonalności  zwracanych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, warunkiem przyjęcia zwrotu jest  pozytywna decyzja pracownika odpowiedniego działu sklepu Carrefour, w którym sprzęt jest  zwracany. W przypadku negatywnej opinii pracownika Carrefour zastrzega sobie prawo  odmowy przyjęcia zwrotu.
 3. Zwrotowi podlega cena towaru zapłacona przez klienta, wynikająca z paragonu. 
 4. W przypadku zwrotu towaru pełnowartościowego, który został zakupiony z rabatem  wynikającym z trwającej akcji marketingowej (klient otrzymał e-bon, e-kupon lub rabat  wartościowy) klientowi zostanie wypłacona kwota odpowiednio pomniejszona o wartość  udzielonego rabatu.
 5. Zwrot zapłaconej ceny towaru dokonywany jest w zależności od formy płatności:
 • uznaniem na kartę płatniczą
 • gotówką - dotyczy artykułów, za które zapłacono innym środkiem płatności niż karta płatnicza  
 1. Klient dokonujący zwrotu towaru pełnowartościowego zobowiązany jest do potwierdzenia  otrzymania zwrotu zapłaconej ceny własnoręcznym podpisem na potwierdzeniu zwrotu.
 2. Niniejszy regulamin obowiązuje w hipermarketach i supermarketach Carrefour od dnia 03.01.2022 r.
 3. Uprawnienie do zwrotu towaru pełnowartościowego na podstawie niniejszego regulaminu nie  narusza uprawnień przysługujących klientom z tytułu rękojmi za wady na podstawie przepisów Kodeksu cywilnego i jest od nich niezależne.

 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu