Regał magazynowy Strong II 200x100x50 5P 1500 kg

Regał magazynowy Strong II 200x100x50 5P 1500 kg
99,99 zł
1 szt.
99,99 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Regał Strong II jest wielofunkcyjną konstrukcją, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Półki wykonano z wysokiej jakości płyty MDF, która w połączeniu z ocynkowaną ramą nadaje całości eleganckiego charakteru. Każda półka stworzona jest tak, by utrzymać na sobie zawartość wynoszącą nawet 300 kg. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu każdej z nich w poprzeczki wzmacniające.

Wytrzymałość produktu dodatkowo zwiększa konstrukcja nóg, oparta na blasze o grubości 1,5 mm oraz stalowych kątowników przytwierdzanych śrubami.

Z kolei kuliste wpusty łączące półki z nogami zapewniają konstrukcji stabilność oraz umożliwiają regulację wysokości regałów.

Co więcej Regał Strong II można wykorzystać nie tylko jako pojedynczy obiekt. Specjalnie przygotowane otwory montażowe pozwalają na połączenie kilku regałów w jednolity, estetycznie prezentujący się szereg. Znacząco zwiększa to możliwości jego wykorzystania.

Regał Strong II to produkt, który spełni swoją funkcję w przestrzeni biurowej, nie wprowadzając do niej surowego nastroju. Perfekcyjnie sprawdzi się również w ogromnych magazynach, archiwach, czy hurtowniach.

Wysokość:    200 cm
Szerokość:    100 cm
Głębokość:    50 cm
Ilość półek:    5
Nośność półki:    300 kg
Wykończenie:    ocynk
Rodzaj półki:    płyta MDF
Sposób montażu:    wciskany
Grubość nogi:    1,5 mm
Grubość blachy półki:    0,8 mm