Jak działa wirtualny sklep Carrefour?

 

Szeroka oferta produktowa oraz różne opcje sposobu dostawy i odbioru to kluczowe zasoby naszego portalu. Jeśli chcesz wykorzystać w pełni możliwości wirtualnych zakupów oferowanych przez carrefour.pl zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.

Wchodząc na stronę główną każdy użytkownik ma możliwość przeglądania domyślnej oferty produktowej. Fizycznie towary znajdują się w dedykowanych magazynach i na półkach wybranych sklepów stacjonarnych, które obsługują również wirtualne zakupy.

 

Rodzaj dostawy i Twój kod pocztowy mają szczególne znaczenie! Dowóz produktów mrożonych i świeżych musi być zrealizowany przez dedykowane pojazdy wyposażone w komory chłodnicze. Jest to bardzo ważne, ponieważ po wybraniu sposobu dostawy i Twojego kodu pocztowego, na stronie wyświetlą się tylko produkty, które znajdują się w sklepie lub magazynie przypisanym do Twojej lokalizacji i wybranego sposobu dostawy.

Mrożonki są dostarczane Carfurą tylko w Warszawie, Katowicach, Kielcach i Częstochowie. Można je zamówic z odbiorem w sklepie i w opcji Drive. Produkty świeże to owoce, warzywa i asortyment, który powinien być przechowywany w lodówce, np. nabiał, mięso, wędliny, dania gotowe. Pozostałe to produkty spożywcze niewymagające przechowywania w niskich temperaturach np. makaron, ryż, napoje, słodycze oraz chemia, kosmetyki, karma dla zwierząt itp. Gabaryty to produkty o niestandardowych wymiarach np. meble ogrodowe, rowery, telewizory itp.  Można je zamówić również w dostawie Carfurą w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu.

Przykład: Jeśli planujesz zakup mrożonek i pozostałych produktów, powinieneś wybrać opcję dostawy CarFura i mieszkać w rejonie obsługiwanym przez magazyn z Warszawy, Częstochowy, Kielc lub Katowic. Sprawdzisz to wpisując kod pocztowy przy wyborze sposobu dostawy.

Po wprowadzeniu kodu pocztowego i po wybraniu opcji dostawy Twój koszyk zostanie zweryfikowany, czy dany asortyment jest w danym momencie dostępny dla danej lokalizacji.

 

Jeśli planujesz specjalne zakupy zawierające produkty ponadgabarytowe, takie jak telewizory, urządzenia do domowej siłowni itp. wybierz opcję Kurier. Nie zobaczysz już wtedy na stronie pełnej oferty produktów świeżych i mrożonych, jedynie te, z kategorii produkty niecodzienne oraz ograniczony wybór produktów spozywczych i chemii. Uwaga! W dostawie do domu CarFurą w lokalizacji dla: Warszawy, Krakowa, Katowic też są dostępne produkty gabarytowe (Kategoria: Produkty Niecodzienne).

 

W przypadku odbioru własnego, po wybraniu konkretnego sklepu na naszej stronie pojawi się tylko udostępniony asortyment do sprzedaży internetowej w sklepie Carrefour.pl.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu