marynata:
Składniki marynaty mieszamy w naczyniu. Pstrąga myjemy i osuszamy ręcznikiem papierowym. Posypujemy solą. Nacieramy środek marynat i odstawiamy do lodówki na 30 min. Ziemniaczki myjemy i kroimy na kawałki. Marchewkę obieramy i kroimy w słupki. Szparagi myjemy, odrywamy zdrewniałe końce i kroimy na pół.
Do łódeczki zrobionej z papieru do pieczenia wkładamy pokrojone warzywa i oliwki. Na wierzchu układamy pstrąga. Dekorujemy go plastrami cytryny oraz gałązką oregano. Polewamy resztą marynaty i łyżką oliwy. Zawijamy szczelnie łódeczkę. Grillujemy 25-30 min. na średnio rozgrzanym grillu.
„Sezon na szparagi uważam za otwarty! Połączcie je z pstrągiem, ziemniaczkami i oliwkami, wzbogaćcie smak aromatyczną marynatą z miodem i tymiankiem.”
Chcemy, aby korzystanie z naszego Serwisu było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne w Serwisie treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu przez nas gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych.
Korzystając z serwisu, bez zmiany ustawień w zakresie prywatności w ramach Twojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twojej przeglądarce oraz otrzymywaniem treści i reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji poprzez przetwarzanie danych osobowych przez Carrefour sp. z o.o. na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji.
Dowiedź się więcej
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. W każdym momencie możesz też edytować Twoje preferencje w zakresie udzielonej zgody, w tym wycofać ją całkowicie, klikając w lub przechodzą na naszą stronę polityki prywatności.