Konkursy i loterie

Życzymy wygranej

Sieć sklepów Carrefour należy do jednych z najlepiej wyposażonych. Tutaj znajdziesz nie tylko artykuły spożywcze, ale także ubrania czy chemię gospodarczą. Urozmaicony wybór produktów sprawia, że nasi Klienci przychodzą nie tylko po codzienne zakupy, ale szukają także prezentów na święta dla najbliższych czy części garderoby. Wyróżniają nas nie tylko atrakcyjne ceny, ale także liczne promocje – skierowane do posiadaczy aplikacji mobilnej, jak i każdego Klienta, którego przekonaliśmy do siebie wysoką jakością produktów. Oprócz tego można natrafić jeszcze na loterie. Konkursy dla dzieci czy dorosłych to idealna okazja do tego, by zdobyć nagrodę, ale także zabawa, szczególnie dla najmłodszych.

Aby wygrać, trzeba grać

Produkty najlepszej jakości w jak najniższej cenie – oto nasza dewiza, dlatego proponujemy wyłącznie korzystne rozwiązania. Co jakiś czas organizujemy również konkursy, które angażują Klientów, szczególnie wtedy, gdy stawką jest atrakcyjna nagroda. Staramy się aktywizować innych i dawać im szansę na wygraną – która ucieszy, ale również okaże się przydatna i praktyczna. Na naszej stronie internetowej, w gazetce promocyjnej czy aplikacji mobilnej znajdziesz aktualne konkursy oraz warunki uczestnictwa w nich. Aby wygrać, trzeba grać – doskonale wiedzą o tym zwycięzcy.

Atrakcyjne konkursy

Jedni lubią szukać nowości i testować, drudzy przywiązują się do konkretnej marki. Dla każdego przygotowujemy konkursy z nagrodami. Zwycięzca ma okazję poznać produkty dopiero wchodzące na rynek lub przetestować asortyment cenionej firmy. Często pojawiające się konkursy promocyjne urozmaicają ofertę, a także czynią ją atrakcyjniejszą. Chcesz zmniejszyć koszty swoich zakupów? Zdecyduj się odwiedzić nasz punkt handlowy i wystartować w jednej z potyczek.

Dlaczego warto?

Nie ma nic za darmo – mówi słynne powiedzenie, które nie zawsze się sprawdza. Sieć sklepów Carrefour organizuje konkursy nie wymagającego dużego zaangażowania. Wystarczy wydać odpowiednią kwotę na produkty określonej marki lub zalogować się na stronie producenta. To nie zajmuje wiele czasu, a zwiększa szansę na wygraną. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi konkursami i udziału w nich.

Odwiedź nasz sklep

Nie tylko czytelnicy naszych gazetek mają szansę dowiedzieć się o aktualnych konkursach. Również na miejscu, w punkcie handlowym, można dowiedzieć się o rabatach czy organizowanych przez nas loteriach. Nie czekaj, aż wygrana sama wpadnie w Twoje ręce. Dopomóż losowi, weź udział w konkursie i zgarnij atrakcyjne upominki przydatne w kuchni, pokoju czy łazience. Nagrody, które oferujemy, to nie tylko drobne podarunki, ale również większe wygrane, takie jak samochód, zagraniczny wyjazd czy rower.

Bądź na bieżąco

Z racji tego, że Carrefour proponuje wiele atrakcyjnych promocji oraz loterii, warto śledzić nasz aktualny asortyment. Zachęcające są nie tylko konkursy z nagrodami, ale również opłacalne wyprzedaże czy rabaty sezonowe. Chcesz być na bieżąco? Odwiedź naszą stronę internetową albo punkt handlowy, gdzie znajdziesz więcej informacji.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu